mum damlatma fantazisi acı veriyor mu

Soru

acıyı seven sadist bir yönüm var, bir süredir aklımda, internette pek çok video izledim beni heyecanlandırıyor. acaba partnerime mum damlatma fantazisi yapmayı teklif etsem çok ileri gitmiş olur muyum ? zaten köle sahibe ilişkimiz var ama bu biraz fazla kaçar mı emin olamadım, aşırıda acıtıp tene zarar verecek boyuta gelir mi ? bu konuda bilgisi olan aydınlatabilir mi ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 0

    sevdiğim kadının en sevdiği şeydir. daha cumartesi gecesi kendisiyle yaptığım aktivite. rahip imhotep ve anahsunamun fantezisidir. kokulu mumları tercih etmelisiniz. beyaz mumların ergime sıcaklığı düşük, renkli mumların ergime sıcaklığı yüksektir. temelde mum damlatılan alan sırt, kalça, meme bölgesi gibi alanlardır. yüz, boyun, koltuk altı vb daha hassas bölgelerden uzak durun yeter. dogyy pozisyonunda bir yandan vajinal birliktelik yaşarken öteki yandan ense ve kalça kısmına kadar damlatmak kendisine ciddi hazlar veriyor. eğer bir de klitorisinizi uyarabilirse çok dehşet hazlar almanız mümkün. ama tecrübesi yoksa hemen zorlamayın kendisini. genellikle böyle hazlar müziksiz olmaz ilk etapta slow down morcheeba tavsiye edebilirim

  2. 0

    tende ve ciltte kalıcı hasarlara yol açabilir, mum içindeki parafin ve diğer kimyasallar cildin hava almasını engeller çürüyerek ölmesine seep olur. ki siz bunu sıcak sıcak damlatmanız daha büyük tehlike cildin içine alt tabakalara kadar nüfüz eder, hatta zararlı kimyasallar kana bile karışır. cilt kanseri riskini yüksek oranda arttırı. çok merakınzı varsa tamam deneyin birkaç kere yapın ama bu gibi şeyler zarar verir haberiniz olsun. ayrıca dikkatli olun bir hata yapıp kendinizide evide yakmayın. porno filmlerdeki izlediklerinize benzemez.

  3. 0

    ay aman hiç dayanamam acıya, tenim vücudum hassas ve narindir, hatta canım tatlı ve kıymetlidir hiç acımasına müsade edemem. zaten ben hiç anlamamışımdır acıdan ne zevk alınıyor diye, bence haz alınacak şeyler duygusaldır, acı tüm bu duygusal ortamı mahveder. bir nevi heyecanı kaçırır büyüyü bozar. bu gibi bir fantazin varsa önce kendi üzerinde denemelisin ki nasıl oluyor anlayasın ve ona göre uygulayabilesin. kişi kendinden bilir işi kuralı.

Bir cevap bırakın