sevgilim benden başka iki kızla daha birlikte oluyor

Soru

25 yaşındayım bir evlilik geçti başımdan ayrıldım. 8 aydır yeni biri ile çıkıyorum. yakınlaşmamız biraz hızlı oldu kendimizi kısa sürede yatakta bulduk. evlilikten konuşunca konuyu değiştiriyor. işlerim yoğun şehir dışına görevlendirdiler deyip kayboluyor filan. bir gün artık güç bela takip ettim. öğrendim ki bir başkasına gidiyor. bununla kalsa iyi başka bir gün bir başkasına gittiğini gördüm. nasıl bir adamdır bu, konunun üstüne konuşuyorum dolaylı yoldan mesajlar veriyorum üstüne bile alınmıyor. bir yandan çok seviyorum bir yandan kendimi çok kötü hissediyorum. ne yapacağımı bilmez durumdayım siz birşey söyleyin.

Cevaplar ( 2 )

  1. konu dramatik ama nedense kendi kendime gülümsedim. filmlerdeki gibi, bir adam bir sürü kız, sonra kızlar olayı çözüyorlar toplanıp adamı toplu linç ediyorlar filan. sizde toplanıp sopalayın diyeceğim ama şiddet çözüm değil. diğer kişiler ne der bilemiyorum ama bireysel düşüncem bu adamın size, ona olan sevginizden yararlanıp daha çok zarar vereceği yönünde. o sebeple zorlamayın güzellikle kafanızda bitirip ondan ayrılın. intikam hırs işlerine hiç girmeyin. daha tanımadığınız ama bu dünyada sizi gerçekten çok sevebilecek insanlar kesinlikle vardır. sadakatsizlik ve aldatma günümüzün hastalığı. kadın erkek fark etmeden yapan insan sayısı ne yazık çok fazla. aynı sadakatsiz kişide takılı kalmayın önünüzdeki yola bakın, yeni kişilere şans verin.

  2. nasıl bir adamdır bu ya. böylelerinin afedersin şeyini keseceksin sonra gitsin istediği ile olsunda görelim. doğru söylemişler bırak boşver lanet olsun. başka birini bulurusun daha mutlu olursun

Bir cevap bırakın