Kocama fantezi kostüm almak istiyorum

Soru

Merhaba 7 yıllık evliyiz. Eşim ve ben 45 yaşındayız. Bugün internette kendim için deri ve seksi kostüm almak için bakarken erkekler için deri şerit şeklinde kostümlerden gördüm. Eşim fizik olarak 183 ve 74 kg civarında biri. Yaşına göre gayet genç ve dinç bu arada. Kostümleri o kadar beğendim ki almak istedim. Fakat bir anlık ya eşim ters tepki gösterirse diye vazgeçtim. Kendi kendime bunları almak için ya genç olmamız lazım yada sevgili dedim. Eşime bu fikrimi nasıl söyleyebilirim ters tepki gösterirse nasıl davranmalıyım. Çünkü ben o kostümleri kocamın üzerinde çok görmek istiyorum. Ne yapmalıyım.

Cevaplar ( 3 )

  1. 2

    merhaba, son dönemde internette e-ticaret sitelerinde örneklerini yurt dışında gördüğümüz kıyafetler listelenmeye başladı. kimisi gerçek deri, kimisi suni deri, lakin sunide olsa gerçeğin aratmayan görsel bir fantazi oluşturuyor. bu tip fantazi kostümler 7 den 70 diyebileceğimiz her kitleye hitap edebilecek türdeler. cinsel fantazileri renklendirmek ve sıradanlığın ötesine geçmek için tercih edilebilir. lakin bayanlarda çok sorun olmasada kimi erkekler bazen kendi üzerinde bir köstüm olmasını garip karşılayabilir, tabi buda hayal fantazi dünyasının sınırlı olması ve gerçek dünya ile kıyaslama yapıyor olmalarından kaynaklanabiliyor. her ne olursa olsun olgun yaşta bile bu tip kıyafetler herkeste güzel duruyor. bu durumda eşinizle olan dialoğunuz iletişiminiz bir birinizi anlayabiliyor olmanız önemli. 70 yıl bir yastıkta kocayip hala bir birini gerçekten tanıyamayanlar var. eğer samimi olur eşinizle doğru tonda konuşursanız düşüncelerinize olumlu yanıt alabilirsiniz. eğer tersleme durumu yaşarsanız zorlamayın bir kerede olmaz biraz zaman verin bu fikre alışabilmesi için zamanla cazip gelmeye başlayacaktır.

  2. 4

    Merhaba kocanızın fiziği yaşına göre idealmiş. Bence ikna etmek için tatlı dilinizi ve kadınlığınızı kullanın. Yukarıda da belirttiğiniz gibi kendinize alın ve eşinizin de giymesini denemesini isteyin.Ben de siz yaşlardayım. Fakat eşimden ayrıldım. Boşanma sebebimiz de yatak odamıza heyecan katamadığım için yaa artık yaşı başı aldık ne gerek var erotizme fanteziye mantığındaydım. Adam meğer hep heyecan peşindeymiş. Eşimle 13 yıl evli kaldım. Sadece bir kere fantezi kıyafeti aldım. Hep tek tip pozisyonda sevişiyorduk. Yani işin özeti bizden artık geçti demeyin. Tabi eşinizide aşırı zorlamayın.

  3. 5

    sevgilime 2 sene önce almıştım ama nerden aldım hatırlamıyorum dark fetish harness gibi bişeydi sanki. üzerinde çok maskülen durmuştu set halindeydi mad max maskesi de vardı set içinde ama birkaç kullanımdan sonra yıkansın diye çamaşır torbasına atıp makinede yıkamıştık sıcaklık biraz fazla gelmiş gaba yamuk yumuk olmuş bozulmuştu alırsanız elde az şampuanla yıkayın yeterli geliyor

Bir cevap bırakın