sertliği koruyamıyorum boşaldığımı hissetmiyorum

Soru

bu sorun bende 2 yıldır var, yaşım 29. ilk zamanlar yoktu sonraları sanki azar azar olmaya başladı ve ilerledi gibime geliyor. seks esnasında bir şey oluyor böyle bir yorulma geliyor sonra peniste sertliği koruyamıyorum sönmeye başlıyor. kendimi zorluyorum biraz toparlıyorum bu sefer penis başından gövdesine doğru uyuşma hissizlik gibi bir şey oluyor bir bakıyorum boşalma oluyor. kimi zaman seks boyunca her şey iyi gidiyor tam artık boşalma zamanı geliyor tempoyu arttırıyorum zirveye giderken yine o hissizlik oluyor penis sönmeye başlayıp işer gibi boşalıyorum. işe gibi derken öyle tazyikli fışkırma değil daha çok sızma akma gibi oluyor. doktora gittim, bir sürü test yaptırdım çözüm olmadı. sürekli olmuyor ama son zamanlarda arttı belki 10 ilişkinin 3-4 tanesi böyle. bu tip sorun yaşayan yada hiç böyle bir durum duyan, nasıl düzelir bilgisi olan ? bu arada geçmişte çok mast yapıyordum günde 4-5 kere falan bir tek aklıma bu ihtimal geliyor bundan olabilir mi diye ? artık yapmıyorum bıraktım ama sorun devam ediyor ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 2

    ya bakın tavsiye vercem yaptınızmı yapmadınızmı bilmiyorum 1 ay veya bir aydan fazla cinsel oruç tutun ne seks ne mast yapmayın ama bu orucuu tutarken böyle boş geçirmek yok vitamin değerlerinizi kontrol etitirn vitaminleri kullanın spor yapınki ereklik hormonlarınız geri yükselsin hayatınızdaki en iyi sağlıklı beslenme düzenini yapın bu 1 ayda şekerden uzak durun vs.. böyle çoğu insanın düzeliyor bir deneyin derim

  2. 2

    acayip sorunlar, muhtemelen yıllarca aşırı mastürbasyona bağlı gelişen düzensiz sorunlar gibi görünüyor. gçemişte çok yaptınız şimdi bıraktım artık yapmıyorum demeniz bir düzelme sağlamaz. şöyle düşünün araba aldınız zamanında hor kullandınız orasını burasını çarptınız kırdınız dağıttınız. araba pert olma kıvanına geldi, şimdi diyorsunuz ki artık arabayı çok titiz kullanıyorum, ne fayda geçmişte olan olmuş, araba düzelmez artık. sizde ki de o hesap, artık mast yapmasanızda her şeyin düzelmesini beklemeyin. bu sorunlar için birde doktora gidin bence, belki başka sorunlarınızda vardır, mesele sadece mastürbasyon değildir.

Bir cevap bırakın