sertleştirici sprey nasıl kullanılır

Soru

eşimle son zamanlarda ilişkide sertleşme sorunu yaşıyorum. ilişki esnasında penisim yumuşayıp iniyor. internette araştırdım sprey aldım sertleştirici, spreyi kullanıyorum çok fayda etmiyor, bazen spreyi sıktıktan sonra daha çabuk iniyor. acaba yanlış mı kullandım ? peki sizin tavsiye edeceğiniz, peniste güçlü kalıcı sertleşme için ne yapmam ne kullanmam lazım ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  dostum yanlış biliyorsun yada aldığın sitede sana geciktirici spreyi sertleştirici sprey diye sattılar. haricen kullanılan sertleştirici yok. var olduğunu idda ettikleri ürünlerde muhtemelen ticari amaçlı kelime oyunları olabilir. ki siz geciktirici spreyi sıkıp sertleşsin diye beklerseniz aksine sizin dediğiniz gbi negatif sonuçları olabilir. aldığınız ürünün iyi arşatırın, penis serteştirici arıyorsanız bence haplara bakın.

 2. 3

  spreyle bunun olması mümkün değil, saç mı bu sprey ile dik kalsın? sana sattıkları ya geciktiricidir, ki hissizleştirdiği için daha da çabuk ereksiyonun bitmesine neden olur, ya da alakasız bir şeydir. bunun yerine önce bir uzman doktora görünüp onun vereceği direktif ve ilaçlarla sorununu çözmeyi deneyebilirsin.

 3. 3

  eczaneden geciktirici sprey ve sertlestirici alıyorum yine fayda etmiyor

 4. 3

  organın şişmesini sağlayan şey kanın oraya dolması. yaş ilerlemesiyle veya başka sebeplerle kan basıncı ve dolaşım sisteminin nispeten sönümlenmesiyle kan dolup şişmiyor. şişmesi için tıpta sertleştirici etki için bilinen tek yöntem (benim bildiğim kadarıyla) organı şişiren kan damarlarının geçirgenliğinin artması. bunu sağlayan maddeler kan ile taşınıyor yani haplar ile olabilir. sprey ile bildiğim karıyla yok. etken maddeleri de internetten araştırırsan bulabilirsin ama unutma kalp-dolaşım sorunun varsa hayati risk olabilir.

Bir cevap bırakın