erkek penis indirici istek azaltıcı ilac

Soru

her ne kadar kadınların çoğu adamların performansının yetersiz olduğundan dert yansa da bizim evde tam tersi, eşim çok fazla aşırı şekilde azgın. üstelik hiç performans sorunu yaşamıyor. sertleşme sorunu olsa kalmasa erken boşalsa da biraz rahata ersem. adamın bu kudurukluğundan bıktım bezdim. artık çare arayışındayım, internette erkeklerin performansını düşürecek, cinsel isteğini azaltacak bir şeyler arıyorum ? bu konuda var mı tavsiyeniz ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 3

    adam hayata 1 kere geliyor ve cinsel isteği arzusu yerinde ve sen adamın bu isteğini yok etmeye çalışıyorsun çok bencilce bir hareket sen yetmiyorsan dışarıda da tatmin olsun gelsin not a big deal

  2. 5

    malesef akılsız adam çok, herşeyi sonsuz sanıyor, görgüsüz şekilde tüketiyor. sonra bitince ortada kalıyor. başlıyor çare aranmaya, doktorları turlamaya, sitelerde ağlanmaya. merak etmeyin çok gitmez bir ara hızlı çöküş gelir sonra tık yok, kuş ötmez olur sizde kurtulursunuz.

  3. 4

    :d ben de 20li yaşlarda kendim için aynı çareyi arıyordum. şimdi tam tersi. 🙂 vucut aldığı her şeyi enerjiye çeviriyor. bu da eşin aynı miktarda istemiyorsa sıkıtı. o azamanlar haftada iki gün oruç tutup, her gün spor yapardım yorulup enerjimi azaltayım diye. günde (bazen)8-10km koştuğumu hatırlarım.

Bir cevap bırakın