kas gevşeticinin cinselliğe etkisi

Soru

bundan 1 ay önce balkondan çamaşır sererken omuzumda tutulma kilitlenme oldu, doktora gittim bazı ilaçlar verdi bunların arasında kas gevşetici var. düzenli olarak bir süre kullandım, tam olarak iyileşemedim omuzdaki bir kayma ve sinirin sıkışması olabilir daralma var dediler arada kas gevşetici kullanmaya devam ediyorum. yalnız sanki kas gevşetici kullanmaktan olduğunu düşündüğüm cinsel ilişki anında vajinada farklı daralıp genişleme gibi kas hareketleri ve seğirme benzeri şeyler hissediyorum. acaba tesadüf mü, kas gevşeticinin cinselliğe etkisi var mıdır ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 4

    adı üstünde kas gevşetici, kaslar üzerindeki kontrolün kaybolmasına hatta yer yer farklı refleksler işlev değişikliklerine sebep olması söz konusu. siz belki omuzunuz için kullanıyorsunuz ancak kullanılan etken maddeler tüm vücudunuzdaki kasları etkileyecektir, buna vajinal bölgedeki kaslar dahil. muhtemelen yaşadığınız farklılıklar bu sebeptendir. bu arada geçmiş olsun.

  2. 2

    kullandığın ilacın prospektüsünü okuduysan orada yazıyordur. internetten baktığımda kas seğirmesi vs. diyor. senin kullandığında da aynı yan etkiler vardır sanıyorum. prospektüse bakmadan yazdıysan bile, aynı sorunu yaşayan birilerinin dikkatini çekmekle iyi yapmışsın.

  3. 1

    ilaçların bazıları vücudun tamamında etkili olur. bu da sadece tutulan bölgenin değil, cinsel organınızın da benzer etkilerden pay alacağı anlamına geliyor. kullandığınız ilacın etkisi sona erdiğinde şikayetlerinizin sona erdiğini göreceksinşz

Bir cevap bırakın