Seks düşünmeden yapamıyorum

Soru

Merhaba 34 yaşında bir bayanım yılın 365 gününün 360 günü seks ile ilgili bir şey düşünmeden geçiremiyorum hatta yolda bir çift görsem acaba bunlar bu akşam seks yapmış mıdır cinsel hayatlari cinsel fantezileri nedir diye düşünüyorum sizce bu normal mi

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  bende nerdeyse iki akşamda bir 31 çekiyorum peki bu normal mi

 2. 2

  merhaba, zihninizde cinsellik konusunda çok fazla yoğunlaşma var. tabi dolayısı ile hormonlarınızda tavan yapıyor. kendinizi engelleyemez biçimde cinsellik düşünorsunuz. tamam bayanlar için kendini aktif tutmak ara ara cinsel olarak yoklamak güzel lakin dediğimiz gibi siz çok fazla abartıyorsunuz. kendinizi rahatlatmanız sakinleştirmeniz lazım. tüm cinsel konuları aklınızdan atın, gerekirse daha sonra düşüneceğim diye erteleyin. spor yapın, hobi edinin, mesela değişik sevebileceğiniz yiyecekler yapmayı deneyin farklı teknikleri araştırın bulun uygulayın. yani kendinizi cinsellikten ve cinsel konulardan uzak tutun. ruhunuzda dinlensin dengenizi yeniden kurun. çözüm olmuyorsa tam tersini yapın çivi çiviyi söker hesabı bol bol porno izleyip mastürbasyon yapın vücudunuz yorgun düşsün cinselliğe doysun. sonra her şeyi bir anda kesin dinlenip yoga yapar gibi ruhunuzu tanıyın kendiniz sorgulayın. bazı abartı yaptığınız şeylerin anlamsız olduğunu kendinize kabul ettirin. iradenizi kullanıp abartı cinsellikten uzakta kalmaya çalışın. göreceksiniz bir süre sonra hem kendinizi iyi hissedecek hemde anlamsız takıntılardan kurtulacaksınız. yoksa bir sevgili arkadaş edinin onunla daha hayata dair şeylerle ilgili paylaşım ve diyaloglarda bulunun. kendinize bu kadar söz geçiremez ve özgür bırakırsanız gelecekte çokta üzüleceğiniz hatalar yapabilirsiniz. hayatı ve sizi hormonlarınız değil aklınız kontrol etsin.

 3. 4

  kendini hayatın akışına bırak seksten başka düşünecek şeyler o kadar çok ki bu kadar seks düşünmek psikolojinize iyi gelmeyebilir.

 4. 4

  seninle tanismayı cok isterdim

 5. 2

  yaşıtlarının üzerinde bir standarda sahipsin denebilir. buna uygun bir eşin varsa güzel, yoksa kabus olabilecek bir durumdasın.

Bir cevap bırakın