rüyamda kız arkadaşımla oral seks yaptığımı görüyorum

Soru

merhaba 19 yaşında genç bir erkeğim. İlk defa bir kız arkadaşım oldu. Mutluyum hem de çok mutluyum. Aramızda cinselliğe dair hiçbirşey yok. İlk önce onu tanımak istiyorum. Kızda aynı kanıda. Eğer iyi anlaşırsak evlenmeyi düşünüyoruz. Dün akşam kız arkadaşımı rüyamda gördüm. Sıcak bir yaz akşamı kamp alanı gibi bir yer. Onunla ateş etrafıda şarkı söyleyip eğleniyoruz. Arkadaşlarımızda var bir süre oradan ayrılıyoruz. Biraz uzaklaşıp bir kaya üzerinde oturuyoruz. Kız benim pantolonumu indirip penisimi yalıyor. Sonra başka kızlarda geliyor. Penisimi onlarda yalamak dokunmak için sıaraya giriyor. Bu rüyanın sebebi nedir.

Cevaplar ( 2 )

  1. 4

    merhaba, her şey iyi güzel de kız arkadaşınızı cinsel obje olarak görüyor gibisiniz. ne kadar cinselliğe dair bir şey yok deseniz de, gerçekte olmasa da aklınızda cinsel şeyler var. öncelikle bu kadar çok fantazi kurmayı bırakın. insan genelde rüyasında gündüz ne ile aklını meşgul ederse gecede onu görür. buradan anlayacağımız, sizde tüm gün cinsellik düşünüyor gibisiniz. cinsellikle bu kadar kafayı bozmayın. işte rüyalarınızın da sebebi budur. kız arkadaşınızı cinsel hayaller içinde düşünmek yerine arkadaş olarak mesela birlikte yemek yaptığınızı düşünün, mutluluk verici şeyler düşünün. dikkat mutluluk dedim şehvet değil, bunları karıştırmayın. tabi birazda cinsel açlık çekiyorsanız bu tip şeylerde görmeniz bu yaşta normal. çok ta aklınıza takılmasın, hayatın akışına bırakın. insan rüyalarda görür, rüyada hallenebilir, ihtilam da olabilir. her bir rüyayı ve sebeplerini bulmaya çalışmamak gerek. rüyaları irdelediğimiz kadar, gerçek hayatta yaşadıklarımızın sebep ve sonuç ilişkisine odaklansak aslında hayat bizim için daha kolay olurdu.

  2. 3

    çalıştığım iş yerinde sekreter var olgun bi bayan ayrıca çokta seksi giyiniyor bazen onu hayal edip mast yapıyorum gecenlerde rüyamda gördüm ama olur iş değil kocaman takma bir penis takmış beni arkadan yapıyormuş bide bana boşal diye bağırıyor kırbaç vuruyor ben bi türlü boşalamıyorum felan gerçek gibiydi pat uyandım baktım benimkisi kalkmış taş gibi olmuş dayanamadım 31 çektim nasıl boşaldım anlatamam saçma bi rüya ama beni çok etkiledi hoşuma mı gitti ne anlamadım

Bir cevap bırakın