prostat masajı nedir zevk alınırmı

Soru

Merhabalar gerek sizin sitenizde gerekse başka sitelerde prostat masajı diye bişey duydum acaba nedir erkeğin poposuna bişey alıp zevk almasımıdır cevaplarsanız sevinirim

Cevaplar ( 4 )

 1. 4

  Kişinin beklentisine göre değişken. Hoşuna giden var gitmeyen var. Biraz zevk meselesi.

  • 3

   kısa yanıt için üstteki mesaja, uzunca okumayı ve teknik bilgi sevenler için alttaki cevaba bakabilirler

 2. 3

  merhaba, site içinde bununla ilgili benzer birçok soru ve cevap var, ancak kısaca bahsetmek gerekirse, görevi penis içindeki idrar kanalından gelebilecek bakteri ve viral enfeksiyonları salgıladığı sıvı ile engellemek durdurmak ve prostat bezinin asıl görevi meniyi oluşturan sıvının bir bölümünü salgılamak olan duyarlı bir organdır. meniyi ve idrarı yönlendirmekte de rolü vardır. bu sebeple kadınlar çok fazla idrar yolu enfeksiyonu olurken erkekler pek idrar yolu enfeksiyonu olmazlar. çalışma sistemi de uyarılma yolu ile olur. pelvik yani kasık bölgesi ve içindeki kasların, kasılıp serbest bırakılması ile uyarılır. hal böyle olunca bu durumda bu organı dışarıdan müdahale ile de uyarmak mümkün olabiliyor. konum olarak analdan 12-18 cm kadar içeride testislerin alt yönündedir. parmak, prostat masörü, dildo, vibratör, realistik penis gibi nesnelerle anal yoldan buraya baskı yaparak uyarılabiliyor. sonucunda erkeklerde penise dokunmadan farklı bir haz yöntemi ile orgazm olup boşalmak mümkün oluyor. yine daha fazlası için sitemizi inceleyebilirsiniz.

 3. 3

  Merhaba Eren, öncelikle herhangi bir şeyden zevk almak kişiye göre farklılık gösterebiliyor. Merak edip denedim,önce dış taraftan prostata ulaşmaya çalıştım testis ve anüs kısmının arasında ki bölgeye parmağımla hafifçe baskı uyguladım doğruyu söylemek gerekirse pek keyif alamadım sonra içeriden prostatıma parmağımla ulaştım oradan hafifçe basınç uygulayıp aynı zamanda mastürbasyon yapınca biraz zevk verdi.

Bir cevap bırakın