meme ucunda oluşan yaralar

Soru

mrb, sevgilimle öpüştük sonrasında memelerimi okşadı ve uçlarını biraz emdi. eliyle mast yapıp boşaldı. sonrasında uçları acımaya kızarmaya başladı. 2 gün geçti üstünden meme ucumda yaralar oldu, normal yara gibi değil, sanki bir hastalık gibi küçük noktalar var çok endişeliyim geçmiyor ve acıyor. doktora gitmeye çekiniyorum, bu şekilde bir hastalık var mı ? kötü bir şey olur mu ? hastalık bulaşmış olabilir mi ? ilişkiye girmedik sadece emdi ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 2

    sevgilinin ağzında manatar yada bazı viral enfeksiyonlar olabilir, bunlar ağızdan meme ucuna bulaşmış olabilir. fazla emmiş tahriş etmiş bu sebeple yara olmuş olabilir. lakin geçmesi için biraz beklemen gerekiyor. tabi eğer tahriş ise, tahriş değilse virüs kaynaklı ise yayılma olur, bunun geçmesi için ilaç tedavisi gerekir. yaparken utanmadıysanız, doktora gitmeyede utanmayın.

  2. 1

    sanki fazla emmiş ve meme ucunda tahrişe doku ezilmesine hasarına sebep olmuş gibi bir durum söz konusu. hastalık biraz daha uzak bir ihtimal, tabi imkansız değil. yine siz 1-2 hafta bekleyin iyileşmişyorsa mutlaka doktora gidin beklemeyin. ayrıca utanmayın, eğer bir hastalık varsa tedaviye geç kalırsanız daha zor bir süreç sizi bekler.

  3. 2

    meme ucu hassastır.. emerse tahriş olur.. bu da yara olabilir.. bir kaç günde geçmezse git bir doktora.. belki emerken zarar vermiştir ve miktrop kapmıştır belki ondandır.. dikkat et

Bir cevap bırakın