peging nasıl yapılıyor

Soru

merhaba peging hakkında kısaca bilgi almak istiyorum ve peging yaparken nelere dikkat etmeliyim

yanıtlandı
10 ay8 Cevap2020 defa okundu
 • 73

Cevaplar ( 8 )

 1. merhaba, nasıl ki kadınlar için zevk noktaları ve hassas noktalar varsa aynı şekilde erkeklerinde farklı haz aldıkları durumlar var. bunların en başında tabi ki prostat geliyor. aslında prostat bir nevi idrar yolundan gelebilecek bakterileri engelleyebilecek salgılar üreten bir organ. o sebeple genelde kadınlar idrar yolu enfeksiyonu olurken erkekler pek olmazlar. prostatın diğer önemli görevi ise spermlerin içinde bulunduğu yoğun yağlı proteinler içeren meni denen sıvıyı üretmek. bu noktada cinsel etkileşimde bulunulduğunda boşalmadan önce penisten gelen sıvının kaynağı prostattır. haz aldıkça kasların sıkıştırması ile uyarılır. tam bu noktada bu uyarma işlemini dışarıdan bir müdahale ile yaptığınızda erkek bundan çok daha farklı bir zevk alıp sanki defalarca boşalıyormuş gibi hissederek keyif alır. prostata en kolay ulaşılabilen nokta ise anüs yani erkeğin analdan içeriye bir şey alması ile olur. genelde bu sebeple prostat masörü, vibratör, dildo yada takma penis benzeri cinsel oyuncaklar ile bu iş yapılır. genelde en çok tercih edilen, kadının kullandığı belden takma yapay penis ile erkeği analdan sokarak uyarması diyebiliriz. saki roller değişmiş gibi kadın takma penisle erkeği becerir. bu esnada takma penis erkeğin prostatına dokunarak masaj etkisi yapar bu sayede erkek aktif olmadan pasif şekilde zevk alıp boşalabilir. ancak aktif olmaya göre pasif boşalma çok farklı bir deneyimdir, tabi bu durum erkeklere tatmadıkları çok başka bir haz aldırdığı için hoşlarına gidebilir. benzer soruların cevaplarına bakarak çok başka teknikler yöntemler öğrenebilirsiniz. ayrıca uygulama olarak da çok daha detaylı Pegging nedir yada strapon nedir, nasıl yapılır yazısını da okuyabilirsiniz.

 2. peging yani strapon ile erkeği becermek hiç denemedim fakat bir partner bulursam ilk seferde deneyeceğim

 3. Çok çeşitli sayılarla yapılabilir. Genel olarak kadının bir strapon yardımı ile erkeğe anal yoldan cinsel birleşim sağlamasıdır. Farklı kombinasyonlarla denenebilir. Kadın erkek ve başka bir kadın daha. Kadın strapon yardımı ile erkekle anal seks yaparken aynı anda erkekte başka bir kadınla cinsel birleşim halinde olabilir. Gerisi kişilerin fantezilerine ve hayal dünyalarına kalmıştır.

 4. cevap attığınız için tşkler sevgilimin söylediğine göre daha önce sadece 1 kere gay ilişkisi olmuş acaba bundan dolayı mı peging istiyor

  • Mümkündür bunu bizim bilmemiz çok zor. Sizinle yaşamak istediğine bu biraz daha duygusal ve özel bir şey olabilir. Diğer türlü bir dildo yardımı ile kendisi de bunu çok rahat yapabilirdi.

  • dedikleriniz çok mantıklı. cinsel konularda çok bilgilisiniz. aksine sevgilim çok zevk düşkünü ama acemice davranıyor bazen.

  • Maalesef toplum baskınlığını kıramayan bireyler belirli bir kurala göre cinsel hayatlarını tek düze yaşayarak geçiriyorlar. İnsanlar kendini her konuda geliştirmeli, buna cinsel hayatta dahil. Bazı kesimler sadece cinselliği üremek için kullandığı ve tek taraflı bir zevk emaresine dönüştürdüğü için bu tip durumlar çok normal. Size burada büyük yük düşüyor.

 5. Erkeğin analdan tatmin olmak isterler çünkü prostatları rahatlamak ister ve analdan tatmin olan erkek daha sonra hep ister

Bir cevap bırakın