kıllı penis kızlar tiksinir mi

Soru

slm, ben genelde natürel hayat felsefesini benimsemiş biriyim jilet vurmayı sevmiyorum arada bazen makine ile pay bırakarak alıyorum. vücudum biraz kıllı, öyle parlak şekilde tıraş olmuyorum. merak ettiğim bir konu var, kızlar bu şekilde penis ve çevresinin kıllı olmasından tiksinir mi, parlak traşlı olasını mı isterler ? buradan cevap bulabilirsem memnun olurum.

Cevaplar ( 6 )

 1. 5

  ya şahsen ben olsam bir bayanda erkekte olsa kılsız biri ister bence genital bölgeden bahsediyorum ya birinci kötü görüntü bence naturelik fln değil benim algımca ya bide sağlıksız mesala örnek veriyorum ben bir bayan olsam asla kıllı bir penise oral yapmazdım 😂 ya sana tavsiyem bence istediğin kıları naturel olarak bırak ama genital bölgeyi makineyle en küçük derce göre kısalt

 2. 2

  temizlik göstergesidir bu birde tabi kıldan rahatsız olan var bence bu felsefeden çıkmalısın

 3. 4

  tercihler farklı, tiksinende vardır, sevende vardır. çünkü kıllı olmayı, kesmeden belirli bir ölçüde tutmayı seven kadınlarda var. o sebeple sevgilin yada eşin oalcak kişinin bu konudaki düşünlerini öğrenmen lazım. tamam belki parlak olmayabilir belki biraz kısa olabilir ama öyle natürelciyim diye ortamı ormana çevirmek hoş olmayabilir. birde sağlık ve temizlik yönüne bakmak lazım.

 4. 3

  enteresandır ki birçok insanın bu konuda pek çok farklı zevke sahip olduğuna tanıklık ettim. kadınların büyük çoğunluğu en azından penis ve testislerde tüy sevmiyor olsa da bu rakamın %5-10’luk bir kısmının o kılları sevdiğini ve çekiştirmek istediğini bilmek beni hayrete düşürdü. buna rağmen, yalanmasını istediğim her zerremin tertemiz olması gerektiğine inanıyorum. ayrıca kadınların %90’ı da eminim bunu arzu ediyordur. en azından benim onlarca tecrübemde denk geldiğim durum bu.

 5. 3

  ben 24 yaşındayım ve kıllı penisleri daha şık buluyorum. şimdiye kadar çok insanla tanıştım ama en güzelleri kıllı olanlar😗

 6. 2

  kıl olacak yer var meselâ göğüs. kıl olmayacak yerler de pübik/genital bölge. zaten böyle olursa tahriş olabilir.

Bir cevap bırakın