partnerimi memnun edecek şekilde seks yapmayı nasıl öğrenebilirim

Soru

Her erkek seks yapıyorum, seks yapmaya ne var diye kendince geçiniyor. atıp tutuyoruz şöyle yaparım böyle ederim kız zevkten bayılır falan diye sallıyoruz ama biliyorum işin aslı öyle değil. ben dahil birçok erkek seks yapmayı partnerini memnun etmeyi bilmiyor. işte ben onlardan olmak istemiyorum. cinsellikte en iyisini yapmak partnerimi bariz şekilde memnun etmek istiyorum. öyle ki başka erkeklerle seks yapmışsa benim bir farkım olsun çok farklısı bu güne kadar böyle seks yapmadım böyle bir deneyim yaşamadım muhteşem dedirtecek teknikleri yöntemleri öğrenmek kendimi geliştirmek istiyorum. tüm bu konularda ne yapabilirim nerden nasıl öğrenirim ?

Cevaplar ( 4 )

  1. Bir kadin sevismeden olan seksde asla cok zevk aldim demez. En bitirici noktalarına çalışmak her zaman artı puan olarak yazılır. Kimisi sert sever kimisi çok yavaş yumusak nazik olmayı. Bence yüzde 80 i vajinasinn gobeginin ve goguslerinin kalçalarının oksanmasi deligide dahil yalanmasini boynunun dudaklarının kulak memesi ve ensesine kadar kısımları çok haz verir ayak falan başka fetish işlere girdiği için söylemiyorum her kadın sevmez.

  2. Her kadın birbirinden farklıdır kimi sert sever kimi yumuşak kimi zevk alsa dahi söylemez yani tamamen onlara bağlı

  3. bu öyle kitaptan tarifle öğrenilecek birşey değil. her kadının haz anlayışı farklıdır, o sebeple bu kadını uzun süre tanımanız ve nelerden hoşlandığını keşfetmeniz gerekiyor. dolayısı ile uzun süreli bir ilişki sürdürmelisiniz. öyle her tuttuğunu memnun eden erkek profili uydurma efsaneden ibaret, öyle diyen varsa zaten bilki üfledimi mangalda kül bırkamayan, gerçekte olmayıp yüksek perdeden atıp tutan biridir. en iyi tavsiye, evlen eşini çok sev, onu iyi şekilde tanımaya çalış, onu mutlu etmek için elinden geleni yap, o zaman işte onu nasıl mamnun edeceğini tam olarak çözmüş ve başarmış olursun.

  4. bazı şeyleri öğrenip uygulamaya çalışabilirsin ama asıl mesele kontrolün sende olması. erken boşalıyorsan hiç birini yapamaz bırak kadınları memnun etmeyi kendini bile memnun edemezsin eziklik hissedersin. neymiş öncelikle boşalamadan uzun süre seks yapabilecek yetenekte olman lazım. diğer bir konu sert kalmak, kendini psikolojik olarak domine edebilmen ilişkide süreki çelik gibi sert kalabilmen lazım tamam erken boşalmıyorsun ama az sonra penisin iniyorsa sertlik gidiyorsa hiç bir işe yaramaz penisi vajinaya sokamaz rezilliğin dibini yaşarsın. son olarak performans, öyle sevişirken yoruluyorsan maratona çıkmış gibi ter atıyorsan nefes nefese kondisyonun yoksa iki git gel yaptınmı yığılıyorsan hele birde sigara içiyorsa nefes nefese kalıp Darth Vader gibi kıh kıh soluyorsan keh keh öksürüyorsan balgamlı balgamlı iğrenç, kadının nefretini kazanırsın tiksinir senden. özetlemek gerekirse, erken boşlamayacaksın, sert kalcaksın, performansın yerinde olacak.

Bir cevap bırakın