orgazm olamıyorum bayan azdırıcı kullanırsam ne olur

Soru

çok geç orgazm oluyorum hatta bazen hiç olamıyorum, bu beni çok geriyor. üstelik 30 dk çabalayıp ilişkinin sonunda orgazm olamayınca ruhsal durumum bile olumsuz etkileniyor kendimi kötü hissediyorum. gördüğüm kadarı ile kadınlar için azdırıcı ürünler varmış, bunlardan kullansam orgazm olmamda kolaylık olur mu ? yoksa bunlar sadece cinsel isteği arttırmak için mi ? normalde cinsel istekte azmakta bir sorunum yok sadece orgazm zorluğu var.

Cevaplar ( 5 )

 1. 6

  sanırım sizin dediğiniz gibi, azdırıcı cinsel isteği arttırmak için, orgazm olmaya faydası olmayabilir. tabi bütçeniz çok kısıtlı değilse denemenizde fayda var belki olumlu bir gelişme olur bir nebze olsun orgazmı kolaytaştırabilir. orgazm zorluğu genelde odaklanma ve yaterince zevk alamamaktan kaynaklanıyor. yalnış pozisyon ve erkeğin bilinçsiz olmasınında etkisi yok değil.

 2. 2

  Size tavsiyem sex oyuncakları alın onlar hem zevk almanızı hem orgasm olmanızı kolaylaştırıcak azdırıcı size zanetmiyorum orgasm kolaylaştıcağını

 3. 3

  bir uzamana gidip destek alın, birçok orgazm zorluğu yaşayan kadının bu sorunu, ilk aşamada neden olduğu tespit ediliyor sonrasında nedenini ortadan kaldıracak tedbirlerle orgazm zorluğu düzeliyor. partner kaynaklı, horman kaynaklı, fiziksel kaynaklı, nörolojik kaynaklı, psikolojik kaynaklı sorunlar oluyor bunlar aşılabiliyor.

 4. 3

  tekrar yazıyorum; azdırıcı hap diye bir şey yoktur! yoktan yere azamazsınız! orgazm zorluğu başka bir konu. bunun için profesyonel destek alın.

 5. 2

  zor bir vaziyet. sebze meyve macun gibi şeyler yemeniz daha iyi olur. onun dışında partnerinizi daha çok düşünün. hiç aklınızdan çıkarmayın.

Bir cevap bırakın