geciktirici sprey ereksiyon halinde iken mi kullanılıyor

Soru

kocam çok erken boşalıyor bu sebeple ilişkimiz kısa sürüyor. bir arkadaşımın tavsiyesi ile geciktirici sprey aldım ancak kutuda nasıl kullanılacağı yazmıyor. internette aradım emin olamadım. penis ereksiyon halinde mi sıkmak gerekir ? ne kadar önce kullanılır birde etkisi ne kadar sürer bilgi verebilecek var mı ? birde geciktirici başka ne ürünler var, hap krem sprey prezervatif gibi daha iyi olduğunu bildiğini önereceğiniz bşaka bir şey ? tşkler.

Cevaplar ( 5 )

 1. 4

  Farketmez ister ereksiyon halinde olsun ister olmasın penis baş kısmına uygulanır. Ancak bu spreyin o bölgede uyusturucu etkisi vardır.sürer sürmez hemen etkisini göremezsiniz iyice bolgeye uygulayin hatta elle yayin iyice ardindan 5 ila 7 dk arasinda etkisini görebilirsiniz. Bu süreden sonra eğer oral yapacaksanız bölgeyi yıkayın çünkü acı olma ihtimali yüksek ereksiyon halinde degilse de ereksiyon olma problemi olabilir hepsi normal. Çünkü penin en cok bas kismindan uyari alir. Orasıda uyustugu için hissedemez ve ereksiyon olamaz. Hepsi normal deneyin ve sonuçlar ona göre degerlendirip tekrar deneyebilirsiniz

 2. 4

  Anlamaya çalıştığım için soruyorum. Geciktiricili kondomda da mı bir işe yaramadı acaba. Yoksa sorunu çözmeye çalıştığınız için mi kondom kullanmıyorsunuz.

  • 11

   normalde eşim prezervatiflerden çok hoşlanmıyor naylon poşetle seks yapıyormuş gibi diyor, bu sebeple onu sona attık, ilk önce diğerleri le denemeler yapalım olmazsa çok beklediğimizi bulmazsak çare yok prezervatifte test ederiz artık. cevap içni tşkler.

 3. 3

  Prezervatifle bir etkisi olmaz cunki o geçiren birşey değil icine ama penise sikinca da hisssizlik olusur

 4. 4

  Güzel ablacım; Gerek yok böyle şeyler kullanmaya. Olay çok basit. Bırak ilk seferde hızlıca boşalsın, o aradan bir çıksın. Bir süreden sonra ereksiyon olmasını bekle. Bu sefer çok daha sakin, kontrollü ve uzun sürecektir. Bunu bir kaç defa uygulayabilirseniz artık kendini kontrol etmeyi öğrenecektir. Kendine değil sizin zevk olmasına odaklanmasını sağlayın.

Bir cevap bırakın