kiz arkadasim agzima bosaliyor

Soru

kız arkadaşım seks yapmayı kabul etmiyor, bir birimize sadece oral yapıyoruz, daha öteye gidemedik, normal ilişkiye hatta sadece sürtüneyim diyorum ona bile ikna edemiyorum istemiyorum o zaman hiç yapmayalım diyor. tek yaptığı yüzüme oturup onu yalayarak orgazm etmem. önce kiz arkadasim agzima bosaliyor rahatlıyor, sonra o bana oral yapıyor ve ilişki bitiyor. başka şey yapamıyoruz. hep aynı şeyleri yapmaktan sıkıldım deyince, o zaman yapmayalım deyip kestiriyor. başka hiç bir şeyi kabul etmiyor. ne yapmam lazım onu nasıl ikna edeceğim çözemedim ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 0

  cinsellik ikna etmek üzerine kurulamaz. isterse yapar istemezse yapmaz. siz de ona göre hareket edersiniz. çünkü burada talep eden taraf sizsiniz. belki biraz kestirip atmışım gibi bir cevap verdiğimi düşünmüş olabilirsiniz ama bu durum böyle. cinsellik iki tarafın da rızası olacak şekilde yaşanmalı. sağlıklı olan budur. biz buradan ne tavsiye verirsek verelim, kız arkadaşınız istemedikçe verilen tavsiyeler işe yaramayacaktır.

 2. 0

  sanırım sevgilin bakire bu yüzden tam bir cinsel birleşmeye yanaşmıyor. hatta size güvenmiyor ki sürtünmenize bile izin vermiyor, yanlışlıkla oldu kaydı falan deyip içine girmenizden korkuyor. gerçi kızda haklı yani sizin niyetinizden ne yapmak istediğiniz belli. bence ciddiyseniz evlenin sonra istediğinizi yapın.

 3. 1

  şimdi bu senin nikahlı eşin değil anladığım kadarıyla. eğer vajinal birliktelik ya da anal istiyorsan ve bunu reddediyorsa haklıdır kendisi. cinsellikteki limiti kadının dünya görüşü belirler. belki de bakire bir bireyse kendini o günü saklıyor da olabilir. kendisinin dünya görüşüne göre maksimium yapacağı bahsettiğin kadar olabilir. biraz da burada erkeğin de faktörü öne çıkmaktadır. sen sadece onun için belli bir zaman diliminden geçmek için kullandığı bir erkekte olabilirsin. hem oral yaptırarak kendi nefsini rahatlatırken hem hayalini kurduğu erkeğe kendini saklıyor olabilir. istersen yapmayalım demesi bana seni kaybetmekten korkmadığı izlenimini verdi. yani sana belki de blöf de yapıyor olabilir. blöfüne blöf yaparak karşılık ver bakalım ne olacak. yaptığın jestler ve kendisini duygusal anlamda mutlu eden şeylerden kisitlamalara giderek biraz kendisini mahrum etmelisin. ilişkinin kaderini bu süreç belirleyecek

 4. 0

  ben kızın yerinde olsam senden hemen ayrılırdım, çünkü niyetin kötü, bir şekilde ilişkide maniple edip kızı iğfal etmeye çalışıyorsun. umarım kız bunu okurda sizden uzaklaşır, maalesef bu mantıkla sağlam pabuç değilsiniz. eğer iyi biri olmak istiyorsanız onu ikna etmeye değil, onun kararlarını desteklemeyi tercih edin.

Bir cevap bırakın