memeler yalanınca bir kaç gün sonra ağrı olurmu

Soru

Merhaba ben daha önce hiç gerçek sex yapmadım ve nasıl yapılacağını pek bilmiyorum, yaşım 20. erkek arkadaşım da 23 yaşında. ilişki değil ama sevişme yapıyoruz. ben elle onun şeyi ile oynuyorum oda benim memelerimi yalıyor çünkü biraz memelerim büyük ve güzel. yine hafta sonu öyle şeyler yaptık şimdi memelerimde ağrı ve acıma oldu uçları çok hassas nerdeyse sütyen takamıyorum. neden olmuş olabilir, yalanınca bölye olurmu bilgisizim dalga geçmeyin ?

Cevaplar ( 3 )

  1. Meme uçları aşırı hassastır.. Gerçek hayatta meme ucu gibi bir cihaz yapsam yüzlerce sensör yerleştirmen lazım.. Dolayısı ile meme uçlarına hassas davranılması lazım.. Dokunulması ya da yalanması halinde nazik ve kibar ve az süre yapılmalı.. Aksi taktirde bu durumu yaşarsınız.. Biraz daha ilerisinde kanama olur çatlaklar oluşur..

  2. göğüs uçlarının fazlaca emilmesi dokunulması yada sıkıştırılması göğüslerde uyarılmaya sebep olur. vücut reseptörleri bunu fantaziden çok bebeğin emzirilmesi simülasyonuna benzettiği için vücutta süt üretimine sebep olan ve düzenleyen bazı hormonların serbes kalması ile göğüs uçlarındaki kanallarda ve salgı bezlerinde hareketlilik olur. bunun sonucunda hassaslaşma ağrı sızı gibi durumlar ortaya çıkar. hatta bu emme fazla olursa bazen göğüslerden süt benzeri bir salgı bile gelebilir. anlayacağınız memelerle fazla oynamamak lazım. onlar erkekler için değil bebekler için bilginiz olsun 🙂

  3. aynı şey benim sevgilimdede oldu, sebebi benim göğusleri biraz fazla uyarmamdı. bir dahaki sefere bunun bilincinde olup bende fazla eylemde bulunmamaya dikkat ediyorum. aynı şekilde buna dikakt etmek lazım.

Bir cevap bırakın