mastürbasyon yaptıkça cinsel gücün düşmesi

Soru

merhaba sürekli mast. yaparak boşalan bir insandım, fakat bugün fark ettim ki sertleşme sorunu yaşıyorum tam sert olmuyor ereksiyona tam ulaşamamaya başladım bu sorunu nasıl çözerim yardımcı olun

Cevaplar ( 2 )

  1. merhaba, cinsel enerjinizi tüketip boşa harcıyorsunuz. bunu cep telefonu gibi düşünün, siz dengeli kullanmaz sürekli oyun oynar müzik dinler resim çeker durursanız bataryanız 1 gün dayanacağına 12 saate biter, tamam dert değil yine şarja takarsınız olur biter. işte her seferinde siz şarj ettikçe bildiğiniz gibi bataryanın dolum kapasitesi ve ömrü azalır. eskiden tam şarj edip 12 saat kullanırken şimdi tam şarji ile 4 saat ancak kullanabiliyorsunuz. işte vücutta böye siz enerjinizi boşa harcayıp sonra yine şarja bırakıyorsunuz ama unuttuğunuz mesele bataryanız yani vücudunuz da yıpranıyor şarj tutmaz oluyor, kapasitesi düşüyor. cep telefonu olsa gider yeni batarya taktırır kullanmaya devam edersiniz, lakin vücutta böyle bir şey yok, vücut bataryanız 50 yıl kapasiteli, ister süz düzenli kullanın bunu 70 yıla yayın, ister hor kullanıp boşa tüketip 20 yılda tüketip bitirin. size benzetmeler şaka espri gibi geliyor ama bu konuda gayet ciddiyiz. boşuna kendinizi tüketmeyin. tabi bazıları bi daha hiç mastürbasyon yapmayacağım diyor, öyle değil yapın ama az olsun arada bir olsun sürekli olmasın.

  2. performans düşer tabi boşalınca isteğin nasıl azalıyor bir süre dinlenmeden tekrar yapamıyorsun. misal bir hafta mastürbasyon yapma enerjin biriksin hem daha uzun süre seks yapar hem daha çok performans gösterir hemde daha çok zevk alırsın, tavsiyemi dene gör.

Bir cevap bırakın