en yakın gay arkadaşımla seks yapıyorum

Soru

Şöyleki ben normal bi insandım işte bi çok okul değiştirdim psikolojik yönden çok iyi değildim sonra en yakın arkadaşımla evlerine yanlızdık böyle cinsellik soruları sormaya başladı sonra arkadaşımla oral seks yaptık. şimdi seks yaparken o eski hevesi almıyorum artık bi süredir görüşmüyoruz ama 1ay sonra şehre dönücem umarım yine aynısı gibi oluruz ve ben şuan 6yıldır onunla gay olarak seks yapmaktayım tek sorun gidip arkadaşlarına söylemesi bikeresinde bizde kimse yok gel oynaşırız demişti gittim 3kişi daha vardı bidaha onlarla yapmak istemiyorum sizce bana nolacak ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 5

  merhaba, öncelikle cinsel tercihinizin ne olduğu hiç fark etmez asıl mesele sizin kendi benliğinizin olmasıdır. yani kendi iradenizle, hayalleriniz, aldığınız haz, istekleriniz ve kendi hedefleriniz doğrultusunda hareket eden iradede olmanız önemli. eğer ki rüzgarda savrulan bir yaprak misali iradeniz dışında bir hayat yaşıyorsanız bu sizin karakter ve kişilik erozyonu yaşamanıza sebep olur. sonrasında yaşadığınız hayattan tat almamaya nefret etmeye yaşamanızın anlamını olup olmadığını sorgulamaya başlar psikolojik çöküşe doğru gidebilirsiniz. bu sebeple her kim ne olursanız olun iradeniz olsun. sizi başkaları değil siz hedeflerinize göre başkalarını yönetin. düşünceleriniz uymuyorsa o kişiye yol verin gitsin. arkadaşınızın sizi aldatıcı(kandırmak) davranması, size değer vermediğini açıkça ortaya koyar. kusura bakmayın bu kişiyle bir arkadaşlık yaşamaya devam ederseniz kendinizden nefret etmeye başlayacaksınız. gerekirse iletişiminizi kesin, size değer veren, kullanma peşinde olmayan doğru insanlarla tanışmaya bakın. güçlü kişiliğe ve karaktere sahip olun. göreceksiniz bu sizi daha mutlu edecek.

  • 3

   kessinlikle erim bey çok mantıklı yazmış. bu kişi ile artık aranızda bir güven bağ kalmamış. sadece cinsel tatmin arıyorsunuz. ama bunu yapmayın çünkü her seferinde kendinizi benliğinizi biraz daha tüketiyor değerinizi yitiriyorsunuz. başka ufuklara açılma vakti gelmiş zaten sizde farkındasınız mutlu değilsiniz kendinizi ikna edecek bir sebep alıyorsunuz. illa sebep beklemeyin dedikleri gibi iradenizi kullanın.

 2. 7

  arkadaşınız size değer vermiyor belli, insan değer verdiği kişiyi tongaya getirmez, kandırıp başkalaır ile paylaşmaz. bu gün bunları yapan yarın kim bilir daha ne beter düşünceler içine girebilir.

 3. 4

  Güvendiğin kişi ile herşey yapılır ama güven duyduğun kişinin kişiliği ve onuru olacak. O seni koruyacak,seni korumayanın asla peşinde değil, yanında bile durma..

 4. 13

  en korktuğum güvenilmez insan tipi birine karşı güven duymuyorsam kız erkek fark etmez güle güle diyorum

Bir cevap bırakın