kondomsuz cinsel ilişkinin zevk ve boşalma farkı

Soru

Hep kalın kondomla seviştim. Her sevişmemde 7-8 dakika içeride kalabiliyordum. Yarın ilk kez sevgilimle kondomsuz denicez. Acaba kondomsuz çok mu erken boşalırım?

Cevaplar ( 4 )

  1. 3

    erken boşalama sorunu varsa belirli bir süreye kadar dayanırsın sonra yine boşalırsın. prezervatifin katacağı çok fazla ekstra süre yoktur. zaten öyle olsa tüm erken boşalma sorunu olanlar alır bi kondom takar işi çözer hallederlerdi. kondomla yada komdomsuz farkı alacağın haz olacaktır. haliyle kondomsuz olunca aşırı sürtünme zevk sonucu erkenden boşalırsın. yine siz sağlık ve korunmak için kondom kullanımını ihmal etmeyin.

  2. 3

    kondom sürtünmeyi azaltır bu sebeple boşalam süresini azda olsa uzatabilir, lakin haz kaybına neden olur ereksiyon kaybı yaşayabilisiniz. erken boşlama sorunu varsa bunun içni alıştırma antrenmanları var bunları yaparak kendinizi kontrol etmeyi öğrenmeniz lazım. denetim olmadan prezevetaifle hapla spreyle çözülsün diye beklemeyin.

  3. 1

    bro sitede böyle bir konu var daha önce birisi yaşadıklarını yazmış erken boşalma sorunundan kalıcı olarak nasıl kurtuldum diye istersen sayfayı komple atlamadan bir oku kafana yatarsa bakarsın.

Bir cevap bırakın