kocamla sadece ayakta sevişebiliyoruz

Soru

eşimle evlendiğimizden beri sadece ayakta sevişiyoruz yatakta seviştiğimiz zaman ise ikimizde hiç bir zevk almıyoruz neden

Cevaplar ( 2 )

  1. Cinsel birleşime bir kimlik kazandırıp, kurallar ve duvarlar içerisine hapsetmişsiniz siz. Sadece ayakta hissettiğiniz bir durum, sizi ve partnerinizi çok etkilemiş olabilir ve bundan vazgeçemiyor olabilirsiniz. Cinsel birleşim pozisyonlarından pek çok farklı çeşidi deneyimleyerek size uygun birçok pozisyon keşfedebilirsiniz. Cinsel hayatınızı renklendirip bolca pozisyon deneyerek farklı deneyimler edinirken bu takıntınızdan kurtulabilirsiniz. Eğer bunu sorun olarak büyütüp, üzerine bolca konuşursanız, bu sizin için bir tabu oluşturacak ve bazı düşüncelerinize ket vurmaya kadar gidecektir. Bünyenizi ve zevklerinizi özgür bırakın. Zevk aldığınız şeyleri yapın.

  2. merhaba, aslında bu durum bir psikolojik sorun, her şey beyinde bitiyor, pozisyonların zevke katkısı var ancak bunu tek düze bir şekle sabitlemek, zihinsel yönelimde sorunlu bir düşünedir. çok uzatmadan bir cümle ile ya tüm bu anlamsız takıntıyı düşünceyi atın her pozisyonda cinsellik yaşamaya geçiş yapın alışın, yada diğer alternatif bir psikoloğa baş vurarak psikolojik terapi desteği alın. böyle zorlamaya devam etmeye çalışırsanız gelecekte daha birçok sorun listenize eklenecek, belki de cinsellikten soğumaya başlayacaksınız.

Bir cevap bırakın