kocamın arkadaşının gay olduğunu öğrendim

Soru

selamlar, belki gülüp dalga geçeceksiniz ama bu konu benim kafamı çok kurcalamaya başladı. evleneli 2 yıl falan oldu. genelde kocam arkadaşları ile zaman geçirmeyi seviyor, bu konuda bir sıkıntı yok. asıl mesele bir arkadaşının gay olduğunu öğrendim, kesin yani bu konuda eminim. şimdi bunlar halı sahaya, balığa, maça, oraya buraya gidiyorlar. aklıma acayip saçma şeyler geliyor ya başka şeyler yapıyorlarsa diyorum kendi kendime. aptal olma saçmalamayı bırak çıkar bunları kafandan diyorum illa ki yine aynı konuya dönüyorum, yoktan yere huylanmaya başladım. adam 1 gece gelmedi mi yada hiç halim yok deyip yataktan kaçtı mı ben artık bütün gece kafamda kuruyorum. acaba kocamda kay olabilir mi, kocamın böyle gizli eğilimleri var mı diye düşünmekten kafayı sıyırıyorum. soramıyorum bu konuda konuşamıyorum, evdeyken adamın hal ve hareketlerine tavırlarına bakıyorum, sanki gay olup olmadığı ile ilgili bir hareket bir belirti yakalayacağım diye. çok saçma ama bende çok kıskanç ve huyluyum bir türlü aklımdan çıkaramıyorum bu konuları. kız arkadaşlarıma anlatamıyorum kimseye söyleyemiyorum kendi kendime delireceğim artık. gay arkadaşı olan bu adamın gay olma ihtimali var mı ? madem gay değil niye böyle bir arkadaşı var ? hadi diyelim değil, peki yarı öbür gün bir gün işte bana kızdığında yada kafası güzel olduğunda ya olmadık bişiler yaparsa ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 2

  bu kadar çok kendine yüklenme, yoksa kafayı bozacaksın. her erkek gay olacak, yada gay görünce onunla olacak diye bir durum yok. ben çok tanıyorum arkadaşı gay olup kendisinin bu konulara mesafeli olanları. tabi şüpheler düşünceler normal, insan olarak sonuçta acaba diyoruz ama sen bunu çok ileriye taşımışsın, neredeyse artık rüyalarında bile bunu göremeye başlayacaksın. bu şekilde kendi kendine kurup kuruşturarak hiçbir yere varamazsın hiç bir şey anlayıp çözümleyemezsin. madem böyle bir durum var eşinle konuş, senin bir gay arkadaşın varmış, nerden tanışıyorsunuz gibisinden soru sor. hatta tepkilerine göre sende gay mısın diye sor. yoksa diğer türlü iyice ruhsal durumun kötüye gidiyor.

 2. 6

  toplumda bilmediğimiz gizli gay diye tabir edilen bir çok kişi var üstelik yanı başımızda olsa hiç haberimiz olmuyor. bence bu kadar çok evham yapacağınıza alın kocanızı karşınıza oturtun ve konuşun, aklınızdaki soruları endişeleri ona söyleyin. bu şekilde kuruntu ile nereye kadar, sonunda zaten ya delireceksin yada bir yerden bir anda meseleler tatsız şekilde ortaya dökülecek. böyle olacağına siz konuşun, sonuçta koca sizin bir birinizi anlayarak, bir birinize güvenerek bu yola çıktınız.

  • 6

   yani haklısınız sonuçta kocası, bunu konuşabilecek cesareti ve iletişim yetisi olmalı, yoksa kendi kendine kura kura delirmeceler 🙂 ne bileyim, farklı eğilime sahip arkadaşı olabilir, arkadaşı diye kendisizde öyle olacak değil. iyide biz ne yorum yapıyoruz, hatun sorsun işte kocasına neymiş öğrensin sonra gelsin burada bize de anlatsın 🙂 merakta kaldık ama şimdi yani.. 🙂

 3. 5

  ay bizim kiside kendini parmaklatıyor, ne olacak bu erkeklerin hali bilmem ki, tabi bizimki parmaklatmakla gay olmadıysa senin adam hiç olmaz. hem niye çekiniyorsun konuşmuyorsun ki..

  • 3

   🫣 bu konuyu merak ettim açıkcası. acaba gay olabilir mi ? neden bu tarz girişimde olurlar anlamıyorum

 4. 2

  gay arkadaşı var diye gay mı olacak güldürmeyin allah aşkına:-) o kadar gözlem yapmışsınız bir sonuca varamamışsınız, yorgun olabilir yada işleri iyi gitmiyor olabilir maddi sıkıntı olabilir herşey etkilemeye müsait, bence bir akşam yemekli içkili bir düzen kurun üçünüzün olabilaceği alkoller alındıktan sonra muhabbetleri değiştirin bakalım neler göreceksiniz gözlemleyeceksiniz birde bunu deneyin, ama direk olarak eşinize sen gay misin diye sorarsan ve eğer böyle bir durum yoksa sopayı yersin demedi deme 🙂

Bir cevap bırakın