Kız arkadaşım hamile olabilir mi

Soru

Cinsel ilişkşye girmedik çıplaktık o üzerimdeyken kalçasına boşaldım kalktı hemen sildi acaba aşağı gitmiş vajinaya girmiş olabilir mi diye şüphelendik kız arkadaşım bakire içine girmedim daha sonraki gün 24 saat içinde hap kullandı hamile kalmışmıdır çok korkuyoruz

Cevaplar ( 5 )

 1. 4

  sizin anlattıklarınızda hamilelik durumu burada söz konusu değil

 2. 11

  O kadar kolay hamilelik olmuyor. İlla ki bir ihtimal dahilindedir ama bu %0.1 falandır. Gereksiz yere ilaç kullanımı olmuş. O ilaçlar hormonal dengesizliğe sebep olmakla birlikte sağlık sorunu yaratabilir bilginize.

 3. 3

  selam, genellikle büyük oranda bu tip eylemlerde gebelik olmuyor. gebelik olması için vajina içine direkt olarak boşalma gibi daha etkili eylemler olması gereklidir. lakin azda olsa yüzde bir oranında ihtimal vardır, tabi yüzde 99 oranında da gebelik olmayacağı düşünülebilir. zaten sizde biraz fazlaca korkuya kapılıp ilaçta kullanmışsınız dolayısı ile hamilelik olmayacağını varsayabiliriz. içiniz rahat olsun, yine siz tekrar bu korkuları yaşamamak için bu tip heyecanlar peşindeyken prezervatif gibi daha etkili korunma yöntemlerini kullanmayı unutmayın.

  • 6

   Çok teşekkür ederim biraz fazla korktuk farkındayız

  • 2

   Yazdığın cevap içimi gerçekten rahatlattı teşekkür ederim

Bir cevap bırakın