kişiye göre değişen cinsel performans ve ereksiyon sorunu

Soru

Merhaba, benim sorum ve sorunum ereksiyon problemi. Hayatımda 2 kadın var her ikisi de tutkulu ve azgın x ile sevişirken ereksiyon sorunu yaşıyorum fakat y ile sevişirken zıpkın gibi bi kaç saat kaliteli seks yapıyoruz. Bazen ten uyumu mu diyorum, bazen ruh eşi mi diyorum sorun şu her ikisini de şiddetle arzuluyorum x ile uyanmadan boşalma seviyesine geçiyorum. Bu duruma yorumunuz nedir ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 6

  seçici cinsel isteksilik sendomu diye bir kavram var muhtemelen sizinkiside o hesap. karşılığı tamda sizin tarih ettiğiniz durumdur. bir kadınla uçarken diğeri ile sürunme durumu. genel üst adı cinsel uyumsuzluk. genelde bu durum ilerleyen yaşlarda dha belirgin hal alır. gençken çok farketmesiziniz, yaş 40ı geçtimi daha belirgin sorunlarla karşılaşırsınız 50ye doğru ise bayağı cinsel sorunlar ortyaya çıkabilir. nerden çıktı yahu bu daha önce hiç yoktu diğeceğiniz türden. sağlık olsun çokta kafaya takmayın. keyfiniz yerindeyse böyle devam. öyle yada böyle belirli bir zaman sonra cinsellik zevkmez oluyor bitiyor. şimdi mutluyken kıymetini bilin.

  • 2

   50den sonra börtü böcek uğraşırız artık bir de seks girip çıkmaktan ibaret değil benim için ruhumu veriyorum tensel temas sanki daha çok hoşuma gidiyor diyebilirim bu yüzden sevisme surelerini uzun tutuyorum bazen sigara alkol arası verip devam ediyorum. Zirvede durmayı seviyorum patlamayıp o tepede durabildiği kadsr durmak bi nevi terapi bi nevi tinsel ayın gibi.

 2. 3

  her ikisinde de duyduğunuz heyacan farklı… zaten erkeklerin bir çoğunda böyle durumlar var… ikiside olsun benim olsun ikisini de seviyorum vazgeçemiyorum mantığı

  • 2

   3 olsa üçüde benim olsun yorumunuz erkek adına iyi bir tespit fakat vazgeçemiyorum mantığım yok benim bağlanmayı sevmiyorum. Aşina olduğum bedeni her zaman daha fazla tercih ederim.

 3. 3

  Para var kadın çok elbette iki değil 12 de olur 22 de farketmez ama sorun ne bilmem

Bir cevap bırakın