ilk gece penis sert mi girer kızlar size soruyor um

Soru

söylediğine göre nişanlımın penisi büyükmüş evlenemden cinsellik olayına karşıyım o sebepten hiç deneyimmi olmadı ilk gece canım çok yanarsa diye korkuyorum kızlar ilk gece nasıl oldu böyle bir durum yaşadınızmı canınız çok yanıyormu

Cevaplar ( 5 )

 1. 5

  sertmi girer ne demek, sert olmadan girmez zaten, bu nasıl başlık olmuş anlam karmaşası 🙂 ya sonuçta evlendiğin kişi senin kocan sende onun eşisin, adamın genel eve gidip iş bitirdiği gibi davranacak hali yok, tabiki oda ilk gecelerde sana karşı nazik ve anlayışlı davranacaktır. hiç alıştırmadan ısınmadan hart diye sokarsa acır tabi, 10 yıldır seks yapıyorum ama birden sokunca benimde acıyor yavaş deyip bir şaplak yapıştırıyorum. krem kullanın kocan yavaş davransın sende korkma kendini kasma rahat bırak gerisi kolayca hallolur.

 2. 4

  ilk cinsel deneyimde bayan yeterince hazır değilse penis vajinaya girdiğinde biraz acı verebilir bu yüzden vajina yeterli ıslaklığa ulaşmış olması gerekir.

  • 3

   Katılıyorum elbette islakliga erişecek ama acı da verecek elbette dimi

 3. 4

  merhaba, zaten uzman bayanlarımız gerekli cevabı ve tavsiyeyi vermiş. bunun dışında bu tip korkuları düşünceleri fazlaca aklınızda tutarsanız sonrasında psikolojik seviyelere ulaşıp vajinismus benzeri sorunlara kadar dönüşebilir. o sebeple rahat olun ilk geceden yada sonraki gecelerden korkmayın. cinsellikten insan bir şey olmaz, acemice sert davranışlar sonucu canın yanması mümkün lakin zaten yumuşak davranınca tüm bu olası ihtimaller ortadan kalkacaktır. o halde size şimdiden mutluluklar diliyoruz.

 4. 2

  Çivimi çakacak sanki korma oranı ıslattır biraz oral sex yaptır ondan sonra yavaş yavaş akışına birak oyolunu bulur ha birde büyük derken bamya çıkmasında

Bir cevap bırakın