kendi kendime boşalacak gibi oluyoruym

Soru

slm ben 24 yaşındayım sevgilim yok ama cinsel olarak çok istekliyim bu sebeple kendimi tutamıyorum çok fazla mastürbasyon yapıyorum artık bundan utanç duyuyorum mast yapmayı azaltmak belkide bırakmak istiyorum ancak bir türlü başarılı olamadım ben zorla dayanıp 2-3 gün mast yapmadım mı iş yerinde çalışırken bile kendi kendime gün içinde bolca ereksiyon olup boşalıyor gibi hissediyorum çamaşırıma bakıyorum ıslanmış kaygan kaygan olmuş bazen tuvalet yaparken bile sperme benzer kaygan akıntı oluyor ancak mast yaparken hiç böyle olmuyor sebep çok mast yapmam mı neden böyle oluyor ciddi cevap yazarsanız bekliyorum

Cevaplar ( 2 )

  1. 3

    selam, gerçi zaten siz tespiti kendiniz yapmışsınız. konuyu biraz daha açıp detaylandıracak olursak, çok yoğun mastürbasyon yaptığınızı söylüyorsunuz. bu sebepledir ki bünyeniz buna alışıp adapte olmuş ve bir düzen sağlamış durumda. mastürbasyon sonu boşalmak için gerekli hazırlıkları ve birikimi önceden yapıp boşalma sırasında bu biriktirdiklerini boşaltıyor. siz düzeni bozup bir süre mastürbasyon yapmayınca esprili bir dille haliyle bu birikim durduğu yerde durmuyor taşmaya sızmaya başlıyor diyebiliriz. temel neden bundan ibaret, herhangi bir sorun değil bu yoğun cinsel eylemden sonra eylemsizliğe geçmeye çalışmanıza bünye birden adapte olamıyor. arabalardan çok örnek veriyoruz ya, yine bir örnekle anlatalım, araba son sürat giderken nasıl ki bir anda frene basınca pat diye durmuyor, aldığı ivme ile hale gitmeye sürüklenmeye devam ediyor, bir süre sonra ancak durabiliyorsa, iste özetle sizde de durum bu. ne yapacaksınız, hiç mastürbasyon yapmayın diye bir şey yok bunun için abartı şekilde kendinizi zorlamayın, ama azaltmak iyi bir düşünce. mesela haftada bir yada 2 haftada bir gibi bir düzene indirgerseniz daha sağlıklı olur. sabırlı olun, vücutta zamanla adapte olacak bu duruma alışacaktır. bu dediğiniz kendi kendine ereksiyon olma yada boşlama durumları kendi kendine azalıp bitecektir.

  2. 4

    Mastürbasyon olağan bir eylemdir fakat her şeyde olduğu gibi bununda fazlası zarardır. Zarar derken bitip tükenmek anlamında değil ya da fiziksel anlamdan ziyade psikolojik olarak sizi etkiler. Bağımlılık haline getirip hayatınızda ona bir ayırmış olursunuz. Bir süre sonra ise onun yerine alternatif bir şey koymazsanız bağımlılığa dönüşür. Bu ikilem ardışık olarak birbirini takip ederek gider. Siz mastürbasyon yapmadığınız zaman bile mastürbasyonu düşünüyorsanız ki bunu üst egoda engellemek çok zor, yine etkinliğin devam etmediğini söyleyemeyiz. Kısaca kendinizi meşgul edecek etkinlikler bulursanız bir süre sonra zaten zaman bulamadığınız için unutacaksınız. Siz ne kadar uzak kalma çabasına girerseniz o kadar da bağlanırsınız. O yüzden vücudunuzla iddialaşmadan ılımlı şekilde ilerleyin.

Bir cevap bırakın