kadınlarda meme hissiyatı ve haz alma

Soru

Kadınlar kendileri yada erkekler tarafından memelerine dokunulduğunda ne hissederler? Kendileri dokunduklarında yada erkekler dokunduğunda aynı zevki mi alıyorlar?

Cevaplar ( 5 )

 1. 4

  niye sordunuz, yoksa cinsiyet değiştirip kadınmı olmayı düşünüyorsunuz 🙂 ama çok beklentiye girmeyin, ha kendin ha başkası dokunmuş çok birşey olmuyor, göğüsler öyle aman aman bir haz vermiyor yanlış bölgedesiniz, kadın zevk alsın istiyorsanız iki karış daha aşağılara yönelip oralara odaklanın.

  • 3

   İyi bir tarif önce vajinaya girecen sonrada memeleri somuracan zevk almasını istiyorsan

  • 4

   cidden bu nasıl soru ya ? buradan ne çıkarım yapılacak çok merak ettim 🙂 ama ben asıl @civciv espriili yanıtını beğendim, üstüne iki karış aşağı yönlendirmesi de çok iyi tavsiye katılıyorum, şu memişleri rahat bırakın beyler !

 2. 2

  Meme ve meme ucu tıpkı penis gibi ereksiyon olabilen uçları oldukça sinir ucu dolu ve hassas bir organ. Erekte olduktan sonra emme,somurma ve yalama kadınların çok hoşuna gider Pek çok farklı tatmin noktası var ikisini bir emmek emerken elleri gezdirmek vücut ile birleştiği noktayı yalamak ağza alıp yalamak gibi sizin ve partnerinizin en sevdiği şekilde yapabiliriz

 3. 4

  selamlar, daha öncede benzer sorularda cevap verdik, erkekler için zevkli ve heyecanlı olsa da kadınlar için memelerle fazlaca oynamak çokta sağlıklı değildir. öncelikle bunu erkeklerin bilmesi ve uymaya gayret etmesi gerekli ki, kadınlar bu konuda erkeğin ısrarı ile karşılaşmasınlar.

Bir cevap bırakın