kadında cinsel organa bitkisel ne sürsek zevk alırız biz

Soru

mrb ben 22 yaşındayım sevgilim var ancak bu evlenmeden önce yapılacak her şey çok ters geliyor. bu sebeple ancak kendi kendime mast ile tatmin olmaya çalışıyorum. ne yapsam cinsel isteğim o kadar fazla ki kimi zaman herşeyi boş verip sevgilimin üstüne atlamak istiyorum. bunu bastırmak için daha çok mast yapıyorum yoruluyorum ama hala içimde tatminsizlik hissi. internette okudum bazı bitkisel jeller mi kremler mi ne varmış vajinaya sürülünce bunlar hassasiyeti zevki arttırıyormuş. böyle bir şey alsam doyuma ulaşırken faydalı olur mu, yada bu bitkisel şeyleri aktardan yağ gibi alıp sürsek yine faydalı olur mu ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 3

  bu hassasiyet arttırıcı dediğiniz ürünler vajinal bölgedeki kan dolaşımını hızlandıran bu sayede dokunum esnasında daha çok zevk almanızı sağlayan kremlerdir. özel olarak formüle ediliyor, aktardan birşey alıp sürmekle olacak iş değil. atıyorum saçlar için aktadan badem yağı alıp kullanıyorlar falan ama bu iş için aktardaki yağlar işe yarmaz yani.

 2. 5

  Bitkisel seyller bilemem ama bu devirde bi cok insan bakireligi umursamiyo yani bi erkek icin onemli deyil artk bakireliklle namus kavramı bence cok farkli seyller sevgilli ollupta cinsel yasamicak cok az insan vardir bence ya sevgilisiylle yatar yada sevgilisini aldatir bu boylledir yani tabi bu sizin karariniz

 3. 1

  hayatım 20 li yaşlar her iki cinsiyette de doyumsuz şekilde seks isteği olur dediğiniz gibi kremler sürerseniz cinsel isteğiniz tam tersine düşmez artar o yüzden kenndinizi cinsellik dışında başka şeylerle meşgul edin en azından 2-3 gün mast yapmamış olursunuz

 4. 5

  merhaba, yaşınız genç cinsel isteğiniz zirvede. ayrıca bunun için ekstra bir şey sürmenize gerek yok. doğal su bazlı kaydırıcı yada hassasiyet arttırıcı sensitive denen kremleri de deneyebilirsiniz. aşırı mastürbasyon alınan hazzın azalmasına sebep olur. bu sebeple ne kadar çok yaparsanız o kadar zevk almaz ve o kadar daha çok yapmak istersiniz. kontrolü denetimi elden bırakmayın kendinizi biraz sınırlayın. ortalama iki haftada bir kere yeterlidir.

 5. 2

  o kukuyu çok ellersem hele bitkiselde birşeyler sürersen sürekli mast yapıp uykunca pıtpıtpğıt olur vajinan 🙂

 6. 2

  Yeterince azgınsın zaten daha ne arıyorsun bu kadar bebek yağı kullan iyi gelir

Bir cevap bırakın