crossdresser eşim kıyafetlerimi giyip dışarı çıkıyor

Soru

bundan 6 ay önceydi, kıyafetlerim kurcalanıyordu bende acaba evimize gelen temizlikçi mi yapıyor diye şüpheye düştüm ve gizli kamera koydum. olay hiç düşündüğüm gibi çıkmadı, kıyafetleri eşimin kurcaladığını hatta giydiğini gördüm. inanamadım defalarca izledim, hatta birkaç hafta bunu hiç söylemedim izlemeye anlamaya çalıştım. psikolojik sorun olduğunu düşündüm, neden niçin, kimseye sormazdım böyle bir şeyi. eşim kıyafetlerimi giyiyor diye internette aradım, öğrendim ki crossdresser olarak adlandırılıyor. erkekler kadın kıyafetlerini giymekten cinsel olarak haz alıyorlar. konuşmaya karar verdim ve aldım karşıma, görüntüleri gösterim anlata bakalım dedim, o anlattı ben dinledim anlamaya çalıştım. gay mısın diye sordum, asla dedi, peki beni aldattın mı dedim, nasıl böyle şey düşünürsün dedi. onu anlamaya çalıştım hak verdim, evde fantezilerimiz de kıyafetlerimi giymesine de izin verdim, üstelik makyajını bile ben yaptım. tüm bunlar aramızda kalacak diye anlaştık. şimdi rahat durmuyor kıyafetlerimi giyip dışarı çıkıyor. gören tanıyan olur izin vermiyorum desem de kim bilecek kim tanıyacak imkansız diyor. dışarı çıkıyor araba ile geziyor. artık kontrol altında tutamıyorum kafasına göre şeyler yapmaya başladı. böyle şeylerle kendini ve bizleri rezil etmesinden, daha ileri aşamada olmadık şeyler yapmasından çekiniyorum. bu gibi eğilim bozuklukları için psikolojik tedavi uygulanıyor mu ? boşanmalı mıyım ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 3

  evet eşiniz artık bir crosdresser olmuş. ama bu konunun daha ne kadar ileri gidebilecegini kimse bilemez eşiniziz kafasındaki bir olay tekrar alip konuşun bırakacağım bosanalim diye tepkilerine bakın ve ona göre karar verin.

 2. 2

  evet öncelikle zor bir durum. ona yanlış olduğunu söyleyip vazgeçirin. giymekte ısrar ediyorsa en azından seks öncesi giysin. ama kendisinde sadece kıyafet giyme olmayıp hemcinsleriyle seks düşüncesi varsa ya da yapıyorsa boşanmakla tehdit edin. maalesef eskisi gibi natürel ürünler olmayınca ve popüler kültürün etkisiyle insanlar olduğu gibi davranmıyor. böyle garip yollara başvuruyorlar. anlayamıyorum. keşke kadın kadınlığını erkek de erkekliğini yapsa.

 3. 4

  adamı kaybetmişsini size kocalık yapacak vasfı kalmamış gibi görünüyor. bu saaten sonra zorlamanın anlamı yok, eğer düşünceleri size uymuyor kendi kafasına hareket ediyorsa işiniz zor. psikoloji ktedaviyi deneyebilirsiniz, lakin kişininde bunu istemesi lazım, sırf siz istiyorsunuz diye gidecekse, kendisi düzelmek kurtulmak istemiyorsa yaptıklarını aşırılık olarak görmüyorsa, normal olduğunu düşünüyorsa bu durumda psikologa gitmenin anlamı yok. tek çareniz kalıyor vaktiyle boşanmak. zor bir konumdasınız kolaylıklar diliyorum.

 4. 5

  ne guzel anlayisli karsilamissiniz durumunu yaklasiminizda iyi bir sekilde olumlu olmus ama bu yeni degil eskiye dayanan bir durum anladigim kadariyla sizde anlayis gosterip yaninizda giyinmesine izin verince ozgur bir kiz olmus bosanma olarak bakmayin derim alin karsiniza tekrar yaninda olmayi istemediklerinizide anlatirsaniz sizi kaybetmemek icin istediklerinizi yapacaktir bende evli bir cd yim esimden gizliyim keske oda sizin gibi anlayisla karsilasada anlatsam

 5. 2

  yani siz zaten belli sınırlar dahilinde izin vermişsiniz, bu sınırlar içinde kalmalı. tekrar tekrar uyarın hatta sonra önünü almak zor olur

 6. 6

  çok güzel böyle eşe sahip olmak ne hoş anlayış göster sende o gibi giyin

Bir cevap bırakın