esmer vajina beyaz ten siyah vajina

Soru

belki güleceksiniz dalga geçeceksiniz ama cidden bu konu çok fazla beni rahatsız ediyor. beyaz tenli bir kızım, vajinam esmer renkte, hatta daha koyu neredeyse siyah vajina diyebilirsiniz. ya bakınca bile rahatsız oluyorum sanki vajina benim değil öyle montajla koyulmuş gibi görünüyor. niye rengi bu kararık ? giysiden olur dediler, kaliteli çamaşır aldım değişen bir şey yok. bazı kremler kullandım tahriş etti yara oldu yine rengi açılmadı. hastalıklı gibiyim kendimden utanıyorum. bir keresinde internette birisine nude resim attım, siyah beyaz desenli kedi gibisin dedi. moralim çok bozuluyor, aklım fikrim bu oldu ? çare çözüm var mı rengini açmak için bir şey var mı ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 6

  konuya çok hakim değilim ancak naylon kumaş kullanmak yerine pamuklu iç çamaşırı kullanmak gerekiyor diye biliyorum. çünkü terleme olduğunda vajinada kararmalar olabiliyor. ayrıca vajina beyazlatma operasyonları da yapılıyor. en iyisi bir kadın, doğum uzmanına görünün. o sizi daha iyi yönlendirir.

 2. 5

  bu yaradılışınızla alakalı da olabilir. özünde çok esmer olmayan kişilerin meme uçları da ekstra koyu renkli olabiliyor. ama yine de bir uzmana görünmekte fayda var. bunun için muhtemelen dermotoloğa yani cildiye doktoruna ya da kadın doğum uzmanına gitmek gerekecektir. onlar size doğru yönlendirmeyi yapacaktır.

 3. 2

  sana şöyle diyeyim: bence bu tip şeyleri hiç kafana takma. ınan erkeklerin coğu bu tür ayrıntılara pek takılmaz hatta hoşlarına bile gider. sana kendimden bir örnek ( belki de sen de buna gulersin 🙂 ). ben de şahsen çok beyaz ve tüysüz, hani süt gibi denilen kadın organlarından hiçhoşlanmam. cocuk seyi gibi gelir bana. yani kısaca takma kafana. sıkintı yok.👍

 4. 2

  hiç dert etme, her türlü tonda renkte vajina var, düşünsene rengini beğenmedim yalamam diyen erkek çıkar mı 🙂 kendini gereksiz yere yıpratma, oda sengin güzelliğin.

Bir cevap bırakın