iş görüşmesine gittiğim yerdeki patrondan etkilendim

Soru

Selamlar, Geçen bir şirkete iş görüşmesine gittim ve patronu 1 2 kere gördüm ve aşırı etkilendim. Son derece masküken bir erkeğim. Kadınlara aşık oluyorum ama o adamı cinselli yönden çok istedim. Gözüme çok çekici ve yakışıklı geldi. İnstagramdan da buldum ama eklememe rağmen kabul etmedi. Üstelik evli. Sadece resimlerine bakacaktım ama bakamadım. Ne yapmamı önerirsiniz.

Cevaplar ( 4 )

 1. 4

  merhaba, hormonlar sizi cinsel olarak isteklendiriyor, ancak her şey sizin dediğiniz gibi değil cinsellikte sanki tam olarak mutlu değilsiniz aradığınızı bulamıyorsunuz. yemeği yersin karnın doyar bir yudum daha yutacak yerin yoktur ama canın hala bir şey ister, bu durumda benzer bol bol cinsellik yaşıyor olabilirsiniz ancak her ne oluyorsa bir şeyler eksik kalıyor, işte sizde bilinç altında bu eksikliği başka lezzetler arayarak kapatmaya çalışıyorsunuz. fikir aykırı geliyor ama istiyorsunuz ve de bunu meşru kılmak için kendinize bir bahane, kendinizi tetikleyecek bir şey arıyorsunuz. lakin bilinç altınız sizi yönlendiriyor ve yanılıyorsunuz, farklı hedefe yönelmenize sebep oluyor. eğer bilinç altı ve arzularınız sizi yönetirse mutlu olacağınızı sanıp yanlış hedefe gideceksiniz, varınca göreceksiniz ki aradığınız bu değilmiş yine beklediğinizi bulamadınız, bu sefer olan oldu dur bakalım o değilmiş ama belki bu olur son birde bu hedefe gideyim diyeceksiniz, bu şekilde karakter erozyonuna uğramaya başlayacaksınız ve bu durum sizi sonunda tüketecek. tavsiye istiyorsanız bu düşünceleri bir daha değerlendirmemek üzere atın çöpe gitsin. kendinize şunu söyleyin, boş saçma işlerle uğraşma yoksa sonra pişman olacaksın ! bunun dışında cinsel hayatınızı doğru yönde renklendirin, başka heyecanlar katın bu şekilde büyük ihtimal anlamsız arayışlara girmenize gerek kalmayacak mutluluğu size sağlayabilir.

 2. 10

  slm bazı erkekler çok havalı maskülen oluyor resmen testesteron kokuyor, aksine bu tipler bana gerçekçi gelmiyor fazla abartı sanki porno oyuncusu gibime geliyor, natüral durmuyor. tabi herkesin bakış açısı farklı olabilir. boşverin her gördüğünüz kişiye hayranmı olacaksınız.

 3. 5

  Teşekkürler hocam güzel cevaptı içim rahatladı

 4. 3

  kadın olsa anlarım da erkek bu. bence ondan uzak durun yeter böyle şeylerin sonu her açıdan bayağı kötü. üstelik adam evli barklıdır.

Bir cevap bırakın