ilişkiden zevk alamayan ve boşalamayan erkek

Soru

merhaba, son zamanlarda kocamda cinsel bir durgunluk var. eskiden eller, okşar, erotik sözler söyler, her an seks yapmak için zaman kollardı. şimdilerde hiç biri yok bu sefer ben onu hareketlendirmek için taciz ediyorum ama tık yok. sevişmeyi teklif edince beni kırmamak için görev yapıyor. ben orgazm oluyorum ama o hiç havasında olmadığını söylüyor seni boşaltayım diyorum, yok hiç uğraşma konsantre olamıyorum boşalamam diyor. bildiğiniz boşalmadan ilişkiyi bitiriyor. kendimi kötü hissediyorum, ne sorunu var acaba artık beni beğenmiyor mu. onu tahrik edemiyor muyum. başka bir rahatsızlığımı var. anlam veremiyorum. böyle bir durumda ne yapmalıyım ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 1

  olabiliyor geçiş dönemi olabilir bazen iş stesi bazende hava değişimi cinsel isteksizlik yapabiliyor bazen ara vermek iyidir

 2. 5

  Yaşınız 44 sanırım ya birini buldu yada artik zevk almıyor veya başka bir sorun

 3. 28

  Merhaba, oncelikle sunu soyliyim seks rahat kafayla yapılması gereken bi’sey. Zorlamaylada bi’ yere kadar. Erkeklerde istemeyebiliyor, ya da stresliyse direk isteksizlik yaratabiliyor. Hemen üzerinize alınmayın, sizde rahat olun o da rahat olsun. Biraz özleyin birbirinizi derim.

 4. 4

  yaşınızı bilemiyorum ama bende @Murat06 gibi tahmini konuşuyorum, erkekler 40 lı yaşlardan sonra bir dönem kadınların menapoz dönemi gibi bir döneme girerler. bu dönem biraz farklı duygular hissederler. kimisi kolay toparlanır çabuk atlatır kimisi bu dönemde çok farklı yönlere eğilim gösterebilir. bazılarında da durgunluk olur, cinsellikten aradığı zevki heyecanı bulamaz. böylede olunca isteksizlik ve sizin dediğiniz mecburiyetten görev yapma durumu olur. siz çok takılmayın pozitif olun onada bu pozitifliği aktarın, onun sevebileceği yapmaktan zevk alabileceği şeyleri deneyin. zamana bırakın herşey düzene girecektir.

 5. 3

  merhaba, son zamanlarda çok fazla cinsellik yaşadıysanız arka arkaya, vücut bir süre dinlenmek istemiş olabilir. ilerleyen yaşla birlikte monotonlaşma başalar, cinsellikte yenilik heyecan verici şeyler olmadığı zamanda böyle durgunluk ve isteksizlik yaşanabilir. bir birinize biraz zaman verin, sonrasında cinsel hayatınıza biraz heyecan katmak için yenilikler yapın. mesela yeni kıyafetler, yeni oyuncaklar, yeni fantaziler, farklı yerlerde sevişmek gibi aklınıza gelen sizleri heyecanlandıran şeyler olmalı.

 6. 3

  Yanarım yanarım Böyle istekli kadınlara denk gelemedim ona yanarım

Bir cevap bırakın