boşalmamak için orgazm olmayı ertelemek zararlımı

Soru

Merhabalar, Mastürbasyon yaparken, süreyi çok uzatıyorum ve boşalmayı da bir anda tek seferde yapmıyorum, tam boşalma olacakken çekiyorum ve çok az meni geliyor ve sonra yine penisin g noktasına dokunarak tam boşalma olmadan böyle böyle 6 7 defa az az meni geliyor. En son tam boşaltıyorum ve her boşalmayı böyle yapmıyorum tabi ki arada yapıyorum. Acaba bir zararı olur mu yoksa tam tersi boşalma kontrolüne faydası mı olur bu yaptığımın? Ben zevk aldığım için böyle yapıyorum sadece.

Cevaplar ( 8 )

 1. 4

  mast yaparken kolayda vajina içindeyken bunu yapamazsın, yapsan bile karı hamile kalır 🙂

 2. 3

  ilginç bir boşalma şekli, @cunlinigus dediği gibi mastürbasyonda hadi olurda gerçek bir ilişkide nasıl olacak. prezervatif kullanmak gerek, onuda kullanınca hissizlik ve ereksiyon kaybı olur, kullanmasan kız hamile kalır, gebelik hapı kullansa bu sefer vajina içine giden spermler tahriş eder. değerlendirince hiç mantıklı bir hareket değil. yine siz bilirsiniz.

 3. 3

  Uzat ama boşalmadan uzat az gelmesi iyi dgl

 4. 4

  orgazmı ertelemek masturbasyon yaparken yada partnerinizle sevişirken ertemek çokta kolay birşey değil fakat herhangi bir zararı yok burada kontrol mekaniz yani iradenizi kuvvetlendirir

 5. 2

  uzatmadan uzun lafın kısası yaptıklarınızın hiç bir mantığı işlevi faydası yok, kendinizi yanlış bir cinselliğe alıştırıyorsunuz. ilerde daha beter olacak demedi demeyin, gelin 10 yıl sonra burayı okuyun adam haklıymış dersiniz.

 6. 4

  Evet bazen bende yapıyorum, bir kaç damla kaçıyor. Ben kendimi sıkmıyorum elimi çekiyorum süreyi uzatmak için o arada kaçıyor 6 7 defa olmuyor ama çatlasa 3 sonra boşalıyorum.

 7. 4

  merhaba, boşlama kontrolünü kazanmak içi boşalma olmadan ertelemeniz gerekiyor, boşalma az yada çok oluyorsa siz durmanız gereken sınırı geçiyorsunuz demektir. bu şekilde kendinizi yanlış bir eksende alıştırmış olursunuz. haliyle gelecekte bu durum size sorun çıkartabilir.

 8. 3

  O kontrolü yaptığında 1 damla bile akmaması Lazım eğer akmışsa olmuyor denektir

Bir cevap bırakın