ilişki süresini arttırıcı zevki azaltmayan ürün

Soru

Iliski suresinini arttirmak icin bir urun onerir misiniz.Kullandigim ilaclardan kaynaklanan son 1 yildir yasadigim erken bosalma sorunu icin,21 yasindayim iliski sirasinda kendimi ikna ederek veya baska seylere odaklanarak geciktiriyorum ama bu da iliskiden aldigim zevki azaltiyor.

Cevaplar ( 2 )

  1. 5

    bir erkek seks yaparken uzun sürede seks yapmak için sizin yaptığınız gibi başka şeylere odaklanıp yada kendini ikna ediyorsa seks hayatı belli bir rutine bağlamış olabilir yani dakika dakika şu dakika şunu yapayım bu dakika bunu yapayım bir sıralama yapmış olabilirsiz hem anın tadını çıkarmak için hemde uzun süre sevişeyim derseniz kaliteli bir geciktirici sprey kullanın derim tabi delay spreylerde peniste hissizlik yapabiliyor fakat benim için bu sorun değil derseniz kullanın maalesef bizler birer profesyonel porno yıldızı gibi kendimizi tutamıyoruz 3-5 dakikada boşalıveriyoruz

  2. 5

    merhaba, erken boşalma sorunu olan kişiler genelde kolaycılığa kaçıyorlar. bu gibi durumda boşalma denetimi ve kontrolünü öğrenmek ve sizin dediğiniz gibi psikolojik olarak kendini yönlendirerek düzeni sağlamak gerekiyor. yoksa dışarıdan alacağınız harici ürünler çokta kişiye fayda göstermiyor. eğer aldığınız ilişkideki zevk azalıyorsa, artık ilişinizin heyecanı kaçmış monotonlaşıyorsunuz demektir. ya çok sevişiyorsunuz, ya hep aynı şeyleri yapıyorsunuz yada erkenden yaşlanıyorsunuz. bazı erkeklerde 40 ında cinsellik bitiyor belki sizde de böyle şeyler olabilir.

Bir cevap bırakın