cinsel ilişkide etli vajinamı düz vajinamı daha iyi olur

Soru

erkeklerin düşüncesini merak ediyorum, vajina tipleri arasında hangisi daha çok onlara zevk veriyor. etli olmasını mı tercih ederler yoksa düz olmasını mı, dar yada geniş olması da fark ediyor mu ? yoksa vajina olsun da nasıl olursa olsun fark etmez diye mi düşünüyorsunuz. neden sordum şimdi bu soruyu ben çünkü, kız arkadaşımın vajinası etli kabarık, benim hiç bir şeyim yok düz tahta gibi 🙁 evlenince kocana yazık kız biraz kilo al adam hiç zevk alamaz böyle diyor ? öylemi olur gerçekten ?

Cevaplar ( 11 )

 1. Kadının kadına ettiği zulüm de bir başka. Sizi seven her halinizle sevecektir. Kilo almanız vajinanızı değiştirmeyecektir.

 2. Yok öyle bişey yaa. Öyle saçma şey mi olur? Sevdiğin, ilgi duyduğun, çekici bulduğun insanı zaten öyle olduğu için çekici buluyorsun.

 3. Esasen vajinanın eti olmaz kilolu isen kasık bölgede yağlanır ne iskelet gibi zayıf bir kadın ne de kilolu tercih seçeneği olursa tercih edilmez bence ortası olmalı fiziksel algı var ise ortada duygusal bir şey ise çok fark etmez gibi geliyor

 4. Sizi seviyorsa hiç biseyi önemsemez bence

 5. cinsellik sadece penis ve vajinadan ibaret değildir vajinanın düz yada etli olmasından çok vajinanın dışında da cinsel haz noktalarını keşfedin

 6. Vajinan etli olsa ne olmasa ne zevk almak önemli olan bunlara takilmayasin

 7. etli düz erkekler çok seçmiyorlar, görünce aaaa olmaz bu etli değilmiş, yada ben etli kabarık severim böyle düzse yapmıycam diyen çıkmaz. her ikisininde cinsel ilişkide erkeğe vereceği bir haz farkı yoktur. bu noktada maharet çiftlerde, kadın cinsel oyunları iyi biliyorsa, erkekte penisini kullanmayı iyi başarıyorsa, ne vajina ne penis ölçüsü fark etmez her şey güzel olur.

 8. etli düz ne ya, vajinadan mangal kebapmı yapacaksınız 🙂 acıktım galiba ben bişiler yiyim en iyisi 😛

 9. Kafana takma vajinanın hepsi güzeldir seninki daha güzeldir seni arkadaşın kafanı karıştırmış vajinanın dışına değil içine girip zevk alıyorsun, ha birde dar olması iyidir misal ben zayıf kadınlara bayılıyorum takma kafana

 10. merhaba, vajinanın şekli, biçimi, kalınlığı, kılı kılsız olması gibi daha birçok farktör farklı olsa da vereceği zevk aşağı yukarı değişmez aynı olacaktır. olayı farklılaştıran vajinanın sahibinin cinsel başarımıdır. kaba bir tabir var kütük gibi yatıyorsa kadın erkek bundan bir haz almaz. işve cilve cazibe şehvet gibi unsurlar cinselliği renklendirir heyecan katar bu sayede hem erkek hem de kadın daha fazla haz alır. bu sebeple anlamsız düşüncelerle kendinizi yormayın.

 11. ölcu kavramı burada da fosa fıso cıkar hıcbır erkegın begenmedıgını sanmıyorum helekı tr de yasıyoruz

Bir cevap bırakın