gelecekte mastürbasyonun sebep olabileceği sorunlar

Soru

Merhaba, Son zamanlarda yine haddinden fazla cinsi münasebetli videolar seyrediyorum. Dahası ev hali olarak genelde pijamanın üzerinden mastürbasyon yapıyorum. Kiloluyum ve tahmin edildiği üzere penisim büyük değil. Belki çok da küçük değil ama kalın da değil. Bu vaziyet beni ileriye dönük geriyor; bunu ayrı soracağım. Şimdi giysi üzerinden yaptığım için penisim uzun süre kalın durmuyor, yumuşuyor, sonra biraz daha abanınca tekrar. Bu büyük problemler oluşturur mu? Yaptığım mastürbasyon şekli çok yanlış biliyorum ama ileriye dönük cinsi hayatımda problem yaşamayacak iki tarafı da mutlu edecek şekilde kendimi geliştirmek istiyorum. Bunu hep istiyorum ama yine aynı şeyleri yapıyorum. Dahası belki bu sebeple belki başka bu hareket uzun sürdüğü zaman boşalmamda çıkan spermler su gibi geliyor. kaygan veya yoğun değil, bildiğiniz su. Galiba ama uzun sürdürmez ve kuralına göre mastürbasyon yaparsam da normal oluyor. Lakin o vakit de boşalmam erken oluyor. Zevk alamıyorum. Bunlar beni çok endişelendiriyor. Penis boyum da öyle, zorlasam 10-12cm falan belki ve kalın değil ince. İlk başlarda çocuk penisli diye kendi kendime söylenirdim. Lakin içimi kemiriyor. Kilo versem düzelir belki ama ne kadar… Kilo ile kalınlığın bir alakası var mı? Lakin bir yerde de bunlar doğuştan, belki daha doğrusu ailemizin bizi ve vücudumuzu geliştirmek namına yönlendirmelerin sebebidir. Kendimi bildim bileli kiloluyum. Lakin kalıbımı gören anlattıklarımın tersini dahi düşünebilir. Geleceğe dönük özgüvenim sıfır. Anlattıklarımdan nasıl ve neye sahip olduğumu iyi anladığınızı düşünüyorum.

Cevaplar ( 2 )

  1. merhabak kardeşim penis boyu ile ilgili herhangi bir sorunun yok 12 cm gayet yeterli kilolu olman seks ve cinsellik hayatın için dezavantaj sağlıklı bir şekilde kilo vermeye çalış aşırı masturbasyon ileride erken boşalma ve ereksiyon sorunlarına yol açabilir burada yazdığın en olumsuz cümle ise geleceğe dönük özgüvenim sıfır kelimesi böyle düşünme ilk önce kendine güven daha sonra iradeli ol ve bunun sürekliliğine sağla emin ol ki senin gibi çok insan var fakat en öenmlisi başarma arzusunu yüksek tut herşey çözülür yoluna girer

  2. merhaba, bu kadar çok yanlışlıklar içinde bile bile hatalı çıkmaz bir yolda yürümek ve yürürken bu işte bir yanlışlık olduğunu düşünmek ne kadar mantıklı sizce. hem farkındasınız yine de yapıp, sonuçlarını zararlarını görüp, sonra bana daha ne zararı olabilir diye sormanın anlamı var mı. acaba şöyle bir cevap mı bekliyorsunuz, erkekliğiniz bitecek, penisiniz işlevini kaybedecek. buna rağmen olsun, kestirir pasif olurum mu diyorsunuz ? tabi oda bir seçenek. bizce uygulanacak tüm önlemleri şimdiden beklemeden uygulamaya alın, kilo verin, mastürbasyonu azaltın ve doğru şekilde yapın. önemli olan boyu değil ilişki sırasında kadına zevk verebilmek. 10-12 gayet yeterli birde öz güveninizi yüksek tuttunuz mu en iyisi siz olursunuz. misal bakın şahin(K) abiye hiç özgüven sorunu var mı….

Bir cevap bırakın