kocamı parmaklıyorum sakıncası var mı

Soru

eşimde sertleşme sorunu var, internette araştırdım birçok öneri ve tavsiyeler var. haptan tutun, gıda takviyelerine, penise takılan oyuncaklara kadar çok çeşit şeyler. ancak ben biraz ilaçsız alternatifler konusuna yöneldim. okuduğuma göre erkeklerde prostat uyarımı yada anüsünü parmaklama onu tahril edip uyarılmasını bu sayede ereksiyon olmasını sağlıyormuş. bende denemeye karar verdim. oral yaparken ufaktan dokunuyorum falan sonra yavaş yavaş daha çok parmaklamaya başladım. gerçekten işe yaradığını gördüm. yalnız işe yaramak değil bundan hoşlandığını da fark ettim. buda beni düşündürdü, böyle iyi güzel de sonra git gide adam gay olursa diye ? sizce sakıncası var mı gay olur mu ?

Cevaplar ( 10 )

 1. 3

  olma ihtimalide var olmamada bazıları ben artık böyle orgazm olmayı seviyorum diyı bazıları eşiyle ilişkide fantezi olarak kalıyo bu o kişinin yapısına bağlı

 2. 4

  erkekler analdan parmak alınca zevk alıyorlar yani kocanız gay bile olabilir zevk alabilir bunu ağzını yoklayarak anlayabilirsiniz:)

 3. 4

  gaylik bir erkeğin içinde yoksa ne yaparsanız yapın o kişi gay olmaz. ayrıca gaylik sonradan edinilen bir yönelim değildir. en fazla kocanızın kendini keşfetmesine vesile olursun.

 4. 3

  bu durum belki baştan iyi geliyor gibi olabilir ama eğilim değişikliğine sebep olma riskide var. tabi kişiden kişiye göre değişir, karakter meselesi, kimisinin iradesi güçlüdür hiç bir şey olmaz, kimiside sizin dediğiniz gibi gelecekte parmak yetmez gerçek bir penis arayışına girebilir.

 5. 2

  eşcinsellik doğuştan gelmez. bilime göre bu sonradan edinilen bir şeydir. birçok şey sebebi olabilir. erkekler analdan zevk alabilirler zira prostat uyarımı vardır. bu onun gay olduğu anlamına hiç gelmez.

 6. 2

  hep aynı benzer sorular, gay olur mu ? hayır gay olmaz, gay sadece hemcinsine ilgi duyanlara denir. olsa olsa biseksüel olur. ki kesin olarak olur yada olmaz diyemeyiz çünkü bireylerin eğilimleri değişebilir. durup dururken bir an isteyebilir, belki hiç istemeyebilir. endişelerinizi bence onunla konuşun, böylece bu konu hakkında düşüncelerini öğrenin.

 7. 1

  kocanız gay ise buna sizin yapabileceğiniz bir şey yoktur. kocanız gay değilse de sizin yapacağınız şeyler onun yöneliminin değişmesine sebep olmayacaktır. sadece mevcut durumunun ortaya çıkmasını sağlayacaktır

 8. 10

  kocamın poposunu yalamaya bayılan biriyim çünkü o bunu hakediyor. ve bu durum onu gay yapmiyor. hatta vibrator takar evde onu titrtirim sonra gelir beni evire çevire becerir.

 9. 3

  yeni orgazm olma ya da tahrik yolları keşfedilebilir ama üzerine gidilirde ilerlerse hatta aşırıya kaçarsa biraz cinsel yönelimleri değişebilir. bu aslında sizin elinizde biraz bence. sevgilisiniz ne de olsa onu daha iyi tanıyorsunuz. engelleyin bazı şeylerin olmasını.

 10. 3

  yoktur diye umuyorum ben zorluyorum strapon kullanıyorum 😉

Bir cevap bırakın