penisim 16 cm sizce iyi mi kötü mü?

Soru

penisim 16 cm. uzunluğu sizce iyi mi kötü mü?

Cevaplar ( 14 )

 1. 3

  en ideal penis boyu 16 cm seks için yeterli büyük penislerde en büyük handikap tam penis ereksiyon olamıyor ve bayanın canı seks sırasında çok acıyabilir

 2. 2

  selam, penisin boyundan ziyade işlevi önemlidir. lakin ülkemizde insanlar boyuna takmış durumdalar. boyu ile gerçek başarılı bir erkek olmak arasında hiç bağlantı yoktur. genelde erkekler fazla fazla atıp tutarlar 14 cm ise 20 cm derler, üstelik gerçekten 20 cm olsa da yatağa girdimi 2-3 dk da boşalır ve çekilir sonra erkeklikle övünür. oysaki partneri hayal kırıklığına uğrar çünkü tatmin olup mutlu olamamıştır. bakınca ortalamada 16 cm gayet iyidir, diğer yönden en az 15 dk boşalmadan partnerinizi tatmin edebiliyor musunuz, cinsellik süresince sürekli sert kalabiliyor musunuz, seks yaparken mesele sadece sok-çıkar değil partnerinizin doğru noktalarına temas edip zevk verebiliyor musunuz, cinsel bilginiz fantastik zenginliğiniz ne kadar çok gibi tüm bu sorulara vereceğiniz reaksiyonlar önemli. işte o zaman boyuta bağlı olmayan gerçek iyi ve kötü ortaya çıkar.

 3. 6

  benim için 5 bile yeter ….

  • 5

   Ciddi olamazsın ya hiç 5 cm gördün mü ki konuşuyorsun anlamadım 5 cm penis aşırı küçük bence yeterli olamaz

  • 3

   @_beratb evet gayet yeterli sevgilimin penisi 5-6 civarı bişi ama çok güzel anal yapıyor çok zevk alıyorum. boşuna işlevi önemli demiyorlar sevgilim bu işi biliyor. büyük olupta sevgilin yoksa ya ancak elini yada kıvırıp kendini yaparsın başka bir işe yaramaz hayatım.

  • 3

   Demek ki o kadarcık istiyorsun. 😀

  • 2

   Ya cidden mi 5 cm? 5 cm çok küçük yani benimki 18 cm hâlâ küçük gibi hissediyorum

  • 2

   benimkisi de küçük ama idare ediyoruz, kendimizce yapıyoruz işte bişeyler 🙂

 4. 3

  Aynen berat en iyisin 8-15

 5. 4

  büyük ve kalın olması acıtabilir. 16cm iyi yani yeterlidir

 6. 5

  Benide 16 cm kızlar memnun kanka odaklanma konusunu çöz geç bosal gerisi kolay

 7. 5

  İyi ve yeterlidir daha ne olsun..

 8. 3

  18 yaşındayım, 16.3cm uzunluk , 4cm kalınlığı var. Yaşa göre boyutu ideal mi?

 9. 5

  benimkisi 12 cm gayet yeterli, bu güne kadar bir sürü kızla seks yaptım sorun yaşamadım, hepsi memnundu. sende kafanı takma seninki de gayet yeterli olur.

Bir cevap bırakın