ereksiyon hapı kullanınca boşalırken başım dönüyor

Soru

dostlar sertleşme sorunu yaşıyorum bunun için doktora gittim oda tetkiklerden sonra hap yazmayı uygun gördü. marka yazmak sıkıntı olur mu bilemiyorum şu yumurta şekilli sarı haplardan kullanıyorum. ilişkiden 30 dk önce alıyorum, etkisin gösteriyor gerçekten sertleşiyorum işimi fazlasıyla görüyor. yalnız sorun hap kullandığımda ilişkinin sonuna doğru boşalamaya yakın gözlerimde şimşekler çakıyor sonra biraz kararıyor ve başım dönmeye başlıyor boşaldıktan 1-2 dk sonra her şey geçmiş oluyor bir sorun kalmıyor. nedenini anlamadım ? mesela hap kullanmadığımda olmuyor. hapın yan etkisinden mi kaynaklanıyor yoksa bünyemde bir zayıflık olabilir mi emin değilim ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 5

    hapın yan etkisinden de kaynaklı olabilir, kalp damar sisteminizde rahatsızlık olabilir. beyin fonsiyonlarında belki tansiyonda düşmede olabilir. boşalmaya yakın çok efor sart edip kendinizi sıkıyorsanız işte o arada vücudunuzda bazı sistemlerde yetersizlik yada aşırılık ortaya çıkıyordur. bende doktorunuzla bu durumları paylaşın, yada hapı yarım kullanmayı deneyin.

  2. 4

    1 tane alacağınıza yarim alin sizde düşürün dozu etkisi olur yinede geçmiş olsun

  3. 5

    tansiyonla ilgili, göz kararması yada şimşek çakıyor gibi ışıklar görmek tansiyona bağlı oluyor. dayımda tansiyon rahatsızlığı var ilaç kullanıyor. kullanmayınca sizin dediğiniz igbi şeyler olduğunu söylüyor.

Bir cevap bırakın