duşta fantazi yaptık kullandığımız kayganlaştırıcı işe yaramadı

Soru

Günlük hayatta normal fantezilerle monotonlaşmamak için bazen farklı yerlerde seks yapalım dedik. son deneyimimiz banyoda duş altında seks yapmaktı. zaten duşta olduğumuz için kayganlaştırıcı gerek yoktur diye düşündük ama kayganlık olmadı rahatsız etti. kaydırıcı krem aldık kullandık ilk sürdüğümüzde çok iyi güzel oluyor, biraz sonra 3-5 dk geçmeden yine kayganlığı gidiyor, bir daha bir daha derken neredeyse kaydırıcının tüpünü bitirdik. üstelik fantaziden beklediğimizi bulamadık heyecanı kaçtı. neden böyle oluyor duşta ıslak olmamıza rağmen sürekli kuruyor kayganlığı geçiyor ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 3

    değişiklik iyidir, ilişkinize yeni soluk getirir. yanlız sizin hatanız su bazlı kaydırıcı kullanmanız. banyoda duşta su bazlı kullanırsanız kaydırıcı su ile çözülüp akar gider, haliyle sürekli yeniden kullanma ihtiyacı olur. bunun yerine yağ bazlı kaydırıcı kullanmanız gerekir. hiç olmadı vazelin belki bebe yağı gibi şeyler tercih edilebilirdi.yağ bazlı olan kayganlaştırıcılar su ile çözülmediği için bu tür ortamlarda kullanıma daha uygundur.

  2. 2

    üstteki yazan arkadaş çok net bilgi vermiş. su bazlı kayganlaştırıcılar banyoda kullanılmaz. eğer akıp gitmesin istiyorsanız yağ bazlı ürünleri tercih edin.

  3. 5

    cinsel fantazide yenilik iyidir değişik mekanlarda seks yapmak ilişkiye yeni hareketlilk yeni heyecan katar. tabi söylerken kolay lakin yatak dışında bir ortamda alışmadıktan sonra cinsellik yaşamak epey zor olur. üstelik konfor açasından biraz rahatsız edici olabilir. böye durumlar için ortamı hazırlamak ve duruma göre ihtiyaç olan ürünleri kullanmak gerekir. ormana fantazi yapmaya gidip popona dikenler bata bata seks yapmaya çalışmak yerine giderken bir hasır götürmek daha iyidir. tabi kafadan atıp örnek verdim siz böyle birşey yapmayın 🙂

Bir cevap bırakın