yeni evli birinin sürekli aldatması ve kadının bunu sineye çekmesi

Soru

Arkadaşlar aldatılan kadın ben değilim ama şahit olduğum bir olay var. adam sürekli aldatıyor, başka kadınları ekliyor tanışıyor cinsellik yaşıyor. bu kadınlardan bir kaçı, adamın karısına ulaştığı halde kadın umursamadan engelliyor.. ilk evlendiği zamandan beri yapıyor, şu an bir yıllık evli, bunu neden yapıyor olabilir? bu şekilde kadın kabul ederse evlilik devam eder mi hep ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 2

  Etmiş demek ki bize laf düşmez burda oda onun sorunu ne diyelim mutlulkklar dileriz

 2. 3

  Kadın halinden memnunsa evlilik devam eder! Adam sürekli macera arıyor karısı da her şeyi kabullenmiş durumda

 3. 3

  çok korkunç bir durum, bir kadın neden buna katlanır ki ? aklıma birkaç sebep geliyor, genel olarak mecburiyetten diye düşünüyorum. işte ekonomik durum olur, aile baskısı olur, çaresizlik olur, belki adamın düzeleceğini düşünyordur seviyordur bu olur, deli kadınlar gördüm adam her şeyi yapıyor eşi hep diğer kadınları suçluyor böyle bir kafa yapısı olabilir. evlilik formalite bir imzadan ibaret kalmış, evlilik sürüyor demek zor. onların hakkında hayırlısını diliyorum, umarım ikiside mutlu olabilecekleri bir çıkış bulurlar. bu arada sizin için de bu tip konuları fazlaca irdelemek sizde psikolojik yıpranmaya, erkeklere karşı güvensizlik ve gelecek hayat akarşı umutsuzluklara sebep olabilir. haliyle he gün karşında olumsuz bir rol model görürsen bu durum sennide ruhunda yarlar açabilir. güzel şeylere odaklanmak hayata pozitif bakmak lazım.

 4. 4

  Ben bir erkek olarak bile bu durumu çok ayıplıyorum gerçekten. Ne olursa olsun bir insan bence nefsine hakim olmayı bilmeli kadın veya erkek farketmez.

 5. 2

  bir kimse sebep ne olursa olsun sürekli aldatılmayı nasıl kendine yedirir… tamam yıllar önce aile baskısı,ekonomik zorluk vb vardı kadınlarda sineye çeker kaderim böyleymiş durumları vardı… günümüzde artık kadınlar kendini çok iyi ifade ediyor bir çok devlet kuruluşu da keza bu durumda olan bayanlara destek oluyor

 6. 1

  nasıl bir evlilik bu anlamadım, adam hiç mi bu yaptıklarından rahatsız olmuyor. hadi adam yapıyor ediyor kadın bunu sineye nasıl çekebiliyor, pek zor bir durum neden nasıl anlamak imkansız. kadınlar adamla konuşmadan neden nasıl niye böyle bir durum yaşanıyor net bir sonuca varılamaz. bunun dışında @alpha-woman dediği ihtimaller gayet mantıklı görünüyor.

 7. 4

  yani yargılamak istemem ama kimse bu durumu isteyerek yapmaz bence

Bir cevap bırakın