penis kilidi nasıl takılır

Soru

slm arkadaşlar çok ilgimi çektiği için penis kildi aldım. yalnız bunlar mono blok dedikleri sabit halkalı olanlardan, daha önce böyle kelepçe gibi kilitlenen vardı zayıf olduğu için çabucak ilk kullanımda kırıldı. bu yeni aldığım çok sağlam ve dayanıklı. yalnız takmasını beceremedim penisi sokuyorum testisler girmiyor ağırıyor zorlayınca nasıl yapmam lazım, takma tekniği var mı ? yoksa daha büyük boy olanlardan mı almam lazımdı ?

Cevaplar ( 5 )

  1. bildiğim üzre penis kilidinde testisler dışarda kalıyor. eğer kalmıyorsa bile ben şahsen dışarda bırakmanızı öneririm.

  2. penis kilidini yanlış şekilde takmaya çalışıyorsunuz. öncellikle bolca kaydırıcı kreme ihtiyacını var. penise testislere ve penis kilidinin halkasına kaydırıcı sürün. sonra halkayı alttan testislere geçirin, iki parmağınızla testis tobasını çimdikleyerk aşağı çekerken halkayı diğer elle yukarı itin böylece testislere geçmiş penise dayanmış olacak. penis başını gövdenin içine doğru bastırın, bu arada penis sönük olmalı, ereksiyonda kalkık iken bunu yapamazsınız. penis gövde içine girdiğinde penis başını testilerin olduğu halkanın içine doğru biraz bastırın, diğer elle yine alt tarafından 2 parmakla penis başını tutun çekiştirin. bu şekilde halka penis köküne geçmiş olur. son olarak penis kilidinin başlığını penise oturtarak takın. sorun çözüldü. çıkarmak için anlattıklarımı ters sırada uygulayın. unutmayın kaydırıcı krem kullanmanız önemli. internette porno sitelerde how to wear chastity cage yada how to put chasttiy cage on penis diye arayın bir sürü benzer tarif videosu görebilrisiniz.

  3. diğer arkadaşın dediği gibi internette bir sürü video var onlara bakarsan kolayca yaparsın.

  4. merhabalar, penis kafesi yani chsatity cage kullananlar kafesi takarken kayganlaştırıcı ya da vazelin sürüp mü takıyor, yoksa direk mi takıyor. sürersem çok kayıyor sürmezsem sertleşince canım acıyor, sertleşmesin istiyorum ?

    • alışkanlık yada kefti bir mesele, eğer ki takarken zorluk yaşıyorsan o zaman kayganlaştırıcı bir şey kullanman iyi olur. eğer çok sık sık takıp çıkarıyorsan alıştıysan tekniğini öğrendiysen o zaman kuru da takabilirsin. açıkçası ben kayganlaştırıcının ıslak bırkamasını sevmiyorum o sebeple kuru takıyorum. bu arada vazelin kullanman sakınalı, çünkü petrol ürünüdür, cildin hava almasını engeller gözenekleri tıkar buda cildin kararmasına çürümesine sebep olur.

Bir cevap bırakın