mastürbasyon penis boyu küçülme oluyor

Soru

arkadaşın bana çok mastürbasyon yaparsan penis boyu uzar, hatta çekerken elle başından tutup asılacaksın ki uzasın dedi. hemen olmaz çok yapmalısın diyor, 2 yıldır her gün 2 kere dediği gibi yaptım. cetvelle ilk ölçtüğümde 15cm falandı, şimdi daha da küçülmüş görünüyor, aynı şekilde ölçüyorum 14.3cm geliyor. yanlış mı yaptım acaba büyüsün istiyordum daha çok küçüldü, acil cevap verin ne yapmam lazım ? internette krem gördüm bu kremle yapılınca mast daha hızlı büyüyormuş, 2 tanesi 500lira diyorlar +3cm büyüyecekmiş alayım mı sizce ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 0

  bro bana kızma ama sizin gibi akılsızlar aldıkça bu dünyada dolandırıcılar daha çok zengin olacaklar. o adamlar hiç çalışmadan sizin hibe ettiğiniz bol beleş paralarla lüks tatil yapıp hayatın tadını çıkarıyorlar. sizde aptalca büyüycek diye uğraşın durun. yazık yani okudukça ben üzülüyorum benim zoruma gidiyor. arkadaşında ayrı bi akılsız, zanendersin ki kendi penisi mast yaparak 20 cm oldu da sana aklıl veriyor. biz diyoruz mast zararlı yapmayın, bir grup çıkıyor niye zararlı olsun diyor, hah al işte size örnek. ya bi düşünün penis değil demir çelik araba pistonu olsa git gel sürtüne sürtüne aşınıyor, sen diyorsun ki et ve deriden oluşan bir penis aşınmaz aksine büyür. cidden inanıyormusunuz buna, yahu doğal fizik kanunlarına bile aykırı bir söylem bu, işte anla ki inananın aklı ne kadar ve bu adamlar büyüyüp erkek olacaklar.

 2. 0

  penisinizde küçülme yok. siz aşırı ve büyük ihtimalle de zorlayıcı mastürbasyon yapıp penisi hissizleştiriyorsunuz. bu kadar fazla ve sık mastürbasyon sonrası cinsel doyuma ulaşıldığı için penis uyarılara yeteri kadar cevap vermeyip sertleşme tam gerçekleşmez bu sebeple de gözünüze küçülmüş gelir. sizdeki olay çok büyük ihtimal bu. böyle devam edersiniz bırakın penisin büyümesini sertleşmesini de kaybedersiniz. mastürbasyonu uzun bir süre yapmayın. hem sık mastürbasyon yapmak vücutta prolaktin hormonunun yükselmesine neden olarak libido düşüklüğü, kaygılı davranma gibi duygu durum bozukluklarına sebep olabilir.

 3. 0

  ilk defa duydum bu şekilde penis büyüyeceğini. mantık olarak bende yaptıkça aşınıp küçüleceğini düşünürüm. hadi neyse zaten zararı olmuş, bari daha fazla devam etmeyince daha büyük sorun olmasın. en iyisi bir an önce bırakın. bu arada krem işi yalan olabilir, hiç gerçekte krem kullanmış büyümüş diye bir şey duymadım. galiba ameliyatla bir şeyler yapıyorlar.

 4. 0

  en çok fosfor spermdedir. hergüb gin defalarca boşalmak hem zihinde tahribata hem evlenince bir çok soruna hemde günlük hayatta psikolojik olumsuzluklara yok açar. büyüme felanda hikaye

Bir cevap bırakın