anal sürtünme sonrası sürekli içeriye boşalma zararlımı

Soru

Merhabalar ben 20 yaşında bayanım, sevgilim 25 yaş aynı zaman da iri kalıplı da ve hayatımdaki ilk kişi. giysilerle sürtünmeyle başlayıp ayak yalamak öpmek emmek vs. footjob fantezisine varana kadar yapıyoruz. Vajinadan yapmıyoruz henüz, anala azıcık sürtüyor, sürterken de penis başını sokup çıkıyor her seferinde analdan içime boşalıyor iki kesin belki üç defa. daha önceki spermi kaybolmadan yenisini boşalıyor. iki gün lavabo ihtiyacım çok kolay oluyor, acaba fazla içime akıtması zararı olur mu?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  çok sağlıklı değil diye biliyorum, sürekli tekrar edilirse sindirim florasını bozarak huysuz bağırsak sendromu denilen hiç bir zaman geçmeyen rahatsılıklara sebep olur. üstelik burda defalarca yazdılar hastalık kapma ihtimali yüksek. bir gün bakmışsınız sevgilinizin testisleri balon gibi şişmiş hastanelik olmuş. ne oldu iltihap kapmış bakteriler virüsler idrar kanalından üreme sistemine ve böbreklere girmiş. bi daha bırak erkek olmayı adam olması sağlıklı bir hayat yaşaması imkansız hale gelir. isterseniz bir ürolojik doktoruna danışın bunları size detaylıca anlatsın. benden söylemesi ne isterseniz onu yapın keyfiniz bilir.

 2. 3

  anal seks zaten başlı başına zararlı diye biliyorum @mavi-deniz arakadaşımız çok güzel detaylı bir şekilde anlatmış olayı

 3. 4

  bazen olurda öyle her zaman olmaz, sevgilin azıcık akıllı davransın yoksa bu umursamazlığının sonu onun için kötü olacak.

 4. 4

  yapın yapın saçma şeyleri sonra başınıza bela gelince way ne olacak yardım edin acil cevap verin çok korkuyoruz falan diye sitelere gelir soru yazar çare beklersiniz. @mavi-deniz anlatmış başınıza elecek belaları, okudunuz bundan ders alırmısınız, kesin almazsınız, illa o bela başınıza gelecek ondan sonra bi daha yapmıcam dersiniz. sitede bu lafı çok kullanıyorlar bende seviyorum, keyfiniz bilir nasıl istiyorsanız öyle yapın.

 5. 2

  önerileri tavsiyeleri ciddiye almadığınızda ne olduğunu göreceğiniz bir durum yaşıyorsunuz sonuç iyi olmayacak ne yazık

Bir cevap bırakın