ayrıldığım eski sevgilimle gizlice buluşup seks yapıyoruz

Soru

ayrılalı tam 1 yıl oldu, sevgili olduğumuz dönemde bir türlü yıldızımız barışmadı. birkaç defa seks yapmıştık sadece. olmuyor böyle bir birimizle didişmekten ikimizde yıpranıyoruz herkes yoluna gitsin deyip ayrıldık. 2 ay önce tesadüfe kafede karşılaştık, nezaketen hal hatır sorduk, sana bir kahve söyleyeyim dedim kabul etti biraz lafladık eee sen ne yapıyorsun anlat bakalım tarzında. benim 7 aydır onun ise 5 aydır sevgilisi vardı. neden bilmiyorum konu cinselliğe geldi bir anda senle yaptığımızdan beri yenilik yok bende dedi, al bendende o kadar tarzı cevap geldi gülüştük. hafta sonu yazlığa gidiyorum temizleyip toparlayacağım işlerim var dedi, gardım lazımsa geleyim dedim espriyle karışık, hiç hayır demem çünkü banyo camı açık kalmış kuşlar ordan girip içeriye yuva yapıp her yere pislemişler diye anlattı, güldük biraz. gelirim tabi dedim, sevgilin kızmasın sonra benim yüzümden dedi, her şeyi bilmesi gerekmiyor deyip güldüm. anlaşıp ayrıldık, sonra dediği gibi otogarda buluşup yazlığa gittik. gerçekten bir sürü temizlik malzemesi alıp her yeri detay geçtik. akşamına kal bu gece çok yoruldun dedi, cidden yorgundum, baş başa çay koymuş içiyorduk bir birimize bakarken durduklarımız yakınlaştı, peşine hiç bir şey demeden yatağa gittik eski günlerdeki gibi seks yaptık. sabahına birşey olmamış gibi  davranıp geriye döndük. bir kaç gün hiç konuşmadık. sonra birden mesaj geldi tşk ederim çok emek verdin dedi. yok canım olur öyle şeyler her zaman yardım ederim beni biliyorsun dedim. 5 saat sonra akşama doğru bu gece yine yarım etsene dedi. sanırım dünden hazırdım, neredesin diye sordum evdeyim dedi, yine öyle bir gece geçirdik. sonra ki hafta, yine bu hafta tekrarlayacak mıyız diye sordu koşa koşa gittim. 2 ayda 6 kere birlikte olduk. üstelik her ikimizin de sevgilisi ciddi ilişkisi var, onlardan ayrılmaya tekrar barışmaya bir niyetimiz yok, olay sanırım sadece cinsel doyumdan ibaret. bir yandan pişmanlık duyuyorum ne yapıyorum diye bir yandan yine gitmek istiyorum. o ne düşünüyor bilmiyorum ancak ben karmaşık düşüncelerdeyim. yeni sevgilim öğrenirse aram bozulursa diye de korkuyorum. şimdi yeni sevgilimden ayrılsam eskisine dönsem biliyorum yine kavga etmeye başlayacağız. ayrılmasam böyle sürdürsem olmuyor. herkese çok kızardım ne biçim insan bunlar diye, şimdi kendim kınadığım insanlar gibi oldum. bir çıkış yolu ne yapmalı ne etmeli ?

Cevaplar ( 8 )

  1. Sevgilinizde bos durmuyordur elbet oda bulur birini anlarsiniz nasilsa

    • sende benim gibi uzun diye okumaya uğraşmamışsın, başındansonundan atlayıp okumuşsun 🙂 zaten ikisininde zevgilisi varmış. kızada bulmuş erkekte bulmuş. dizi gibi birinci sezonda bu, ikinci sezonda grup var her halde 🙂 onca okuduktan sonra eleman ne istiyor ne soruyor anlamış değilim.

  2. Bence şuan ki sevgililerinizden ayrılıp yeniden birlikte olmaya başlayın. En azından sözüm ona ciddi düşündüğünüz insanların hayatı kurtulmuş olur…

  3. birçok hatayı bir arada yapıyor ve bedelini yaz deftere sonra öderim deyip geçiştiriyorsunuz. lakin hesap kabaracak sonra sonra öderken epey zorlanacaksınız. ne yapmanız lazım onu siz bileceksiniz, ancak biz size bu tür çirkin işleri yapmayın son verin diye tavsiyede bulunabiliriz. ister ondan ister bundan ayrılın, isterseniz hepiniz bir arada yaşayın lakin illa fırtına kopacak.

  4. ayy bence çok romantik eski sevgililer bir araya gelmiş aşk tazelemişler, hem de bir birini özledikleri için ne istek ne arzu olmuştur, canım çekti offf.

  5. Eğer eski sevgili olmasanız yeni tanışmış olsanız bu tarz girişimler içinde olmazdınız. Bence olayın özü yapmamanız gerektiğini düşündüğünüz bir şeyi yapıyor olmanız. Bu da sizi heyecanlandırıyor ve tahrik ediyor. Gizlice buluşup sex yapmanız vs. İkiniz de aslında şu an ki sevgililerinizi elinizde tutmaya çalışıyorsunuz hepsi bu. Çok değerli ve vazgeçilmez olsalar böyle şeyler yapmazdınız

  6. Bu zihniyetlerde ki iki insan zaten yeniden bir araya gelsede ikiside birbirini başkasıyla aldatır…

  7. garip bir durum ne yazacağımı bilemedim dallas dizisinden beter

Bir cevap bırakın