anal mastürbasyon sırasında gelen sıvı nasıl engellenir

Soru

Banyoda tazyikli su ile anal bölgemin içini güzelce temizliyorum, herhangi bir pislik olmadığına emin oluyorum. Ona rağmen mastürbasyon esnasında yapışkan ve şeffaf, kahverengiye yakın bir sıvı akıntısı oluyor. Dışkı olduğundan şüphelenmiştim ama kesinlikle dışkı değil. Hatta bazen mastürbasyon öncesi temizlik sırasında anal bölgemin içini su ile doldurup ıkınıyorum ama yine de mastürbasyon esnasında kullandığım cisime sürekli bahsettiğim sıvı yapışmaya devam ediyor. Bu durumdan nasıl kurtulabilirim?

Cevaplar ( 6 )

 1. 1

  Bence o da vajinanın sulanması gibi bir şey. Çünkü bende pompa kullanmıştım ama hala vardı o.

 2. 5

  sindirim sisteminde olan gıdaların çürümesine sebep olan bağırsak bakterileri yada floryası olarak adlandırılabilir. siz ne kadar temizlesenizde yine bağırsaklar çalışacak dediğiniz şekilde enzim üretip salgılarlar. diyelikmi temizlik sonrası 45 dk ara verin sonrasında gidip sadece ıkınıp parmaklayın içeride yeni üretilmiş sıvı varsa çıkacaktır. sonrasında anal fantaziler yapabilirsiniz.

 3. 2

  Sevglin yokmu boyle kuru şeylerle ugrasiyosun anal dan yapar işte rahatlarsin

 4. 5

  illlaki benzer sıvılar geliyor sonuçta sindirim sistemi durmuyor çalışmaya devam ediyor. bir süre dinlendirip birşeyler yapmadan önce tekrar ıkınırsanız olası sorunların önune geçersiniz. birde kullandığınız oyuncaklar temiz kalsın istiyorsanız bunlara prezervatif geçirin. bu sebeplede anal seks yaparken mutlaka prezervatif takılmasını öneriyorlar. prezervatif gebelik için değil sağlık için korunmak içni takılıyor.

 5. 8

  Anal bölgedeki salgı bezlerinin salgıladığı dışkının atılmasını kolaylaştıran bir sıvı sizin bahsettiğiniz. Eğer ağrı şişlik hassasiyet gibi semptomlar varsa bir genel cerraha muayene olmanız gerekir.

 6. 3

  o gelen sivi makat bölgesini korumak icin bir nevi mukoza, anal bölgesinin dogal kayganlastirici maddesi olarak gecer malesef engellemek zor

Bir cevap bırakın