anal masturbasyon iktidarsızlığa iyi gelirmi

Soru

52 yaşında bir erkeğim yaklasık 10 yıldır cinsel yönden iktidarsızlığımda git gide artan sorunlar olmaya başladı bir yerde okumuştum erkekler anal masturbasyon yaparak çözülebilir mi

Cevaplar ( 7 )

 1. 2

  erkeklerin prostat uyarımı anal masturbasyonla uyarıldığı için iktidarsızlığın belkide çözümü olabilir denemeniz sizi birşey kaybettirmez

 2. 4

  Bilmediğimiz birsey doktora gidin boyle şeylerle kafa yormayin

 3. 7

  bilimsel olarak iyi gelirmi bilemiyorum ama zevk aldıkları kesin.

 4. 9

  erkeklerde zaten prostat uyarımı haz veren bireşy olduğu için erkek tahrik olup uyarılır bu şekilde uyarma bağlı daha güçlü ereksiyon olur. sistemin tek çalışma mantığı budur. iktidarsızlığa iyi geliyor diye bir durum yok, sadece uyarım sırasında güçlü ereksiyon sağlamaya faydası olur.

 5. 3

  anal zevkler yada prostat uyarımı zevkli, sertleşmeye iyi geliyor kaldırıyor. tabi parmakla olmaz o iş prostat uyarıcı bişi alman lazım.

 6. 3

  merhaba, faydalı olduğuna dair kesin bir kanıt ve araştırma olmamakla birlikte genellikle bireyler tarafından deneyimle ortaya çıkan sonuçlara dayalı bildirimlerdir. teknik olarak prostat masajı yada uyarımı ile hazza bağlı sertleşme olabilmektedir. yine bu konuda doktorunuza başvurarak, hormonel yada fiziksel sorun var mı, varsa neden kaynaklanıyor, tedavi mümkün mü bunları araştırın. yapılabilecek birçok şey denediyseniz sonuç alamadıysanız belki son olarak bunu deneyebilirsiniz. ancak anatomik olarak uyarıma uygun prostat masaj aleti benzeri şeyler kullanmayı tercih edin.

 7. 7

  o zevkı abartıp baska yerlere gıtmesın konuda daha sonra ısın ıcınden cıkılmaz hal almasın

Bir cevap bırakın