anal ilişkiyi yanlış anladım

Soru

Geçen sene barda bir kızla tanıştım. Sonra telefonlarımızı verdik birbirimize bir iki kere normal iki arkadaş gibi konuştuk. Bir akşam yine aradı bu kız bana anal ilişki hakkında ne düşünüyorsun dedi ben analı anaç ilişki dedi sandım kızı bir gülme aldı verdiğim cevap karşısında ben ne olduğunu anlayamadım sonra jeton düştü sizce ben bir pot kırmış oldum mu

Cevaplar ( 2 )

  1. 5

    selamlar, yahu dert ettiğiniz şeye bakın, evet kırmışsınız bir pot ama dert edilecek bir şey değil, herkesle aynı düşünceleri düşünmeyebilirsiniz, iletişim kopukluğu olmuş olabilir. hayat devam ediyor, komik bir anınız olmuş daha ne, hayat insana ne sürprizler yapıyor, ne komik durumlara düşüyor, keşke hep komik duruma düşsek daha kötü beter durumlara düşmek var. bence bunu güzel bir anı olarak bir kenara atın keyfinize bakın, varsın jeton köşeli olsun geç düşsün, bunlar hayatın tadı tuzu, hatta bir şey olmasa da mümkünse bu kızı arayın geçmişten biraz laflayın, belki olur ya geçmişte kaçırdığınız tren bir anda bakmışsınız perona yine yanaşıyor, hayat bu olur mu olur ya. iyi eğlenceler.

  2. 2

    kardeşim dil sürçmeleri her zaman olabilir. benzer şeyde benim başıma geldi. bende tanıştığım eskort bayana siz kasko çekiyor musunuz dedim sakso yerine:)

Bir cevap bırakın