adetim bittikten sonraki gün sevgilim vajinamı yaladı

Soru

geçen hafta adetliydim, hafta sonu adetim bitti, bende cumartesi duş aldım temizlendim. pazar günü sevgilimle buluştum, çok istekliydi deliriyordu birşey yapma daha hazır değilim dedim ama rahat durmadı. elle biraz okşayalım hand job yapalım dedi. o rahatlasın diye kabul ettim. elle oynarken birden vajinamı yalamaya başladı saçından tuttum çektim yapma diye uyardım bişi olmaz diyor. ısrar etti yalamak için bende bir daha yıkayıp geleyim dedim. yıkadım geldim beni boşaltana kadar yaladı. bu gün dudağında yara bandı vardı ben sana söyledim deyince kıvırıyor benim zaten bazen yara oluyor uçuk falan çıkıyor yok birşey diyor. adet bitimindeki günlerde ilişki için acele etmemek lazım diye biliyorum, kaç gün beklemek gerekir, birde bu şekilde olunca kolayca hastalık kapılabilir mi ?

Cevaplar ( 4 )

  1. adet olunca vücuttaki pis kan çıktığı için mikrop kapabilir ama fazla süreceğini düşünmüyorum muhtemelen 1 hafta kadar sürebilir gene de dikkat etmek de fayda var

    • aynen güzel açıklamışsınız, zaten uzmanlar adet bitiminden sonra 3 gün süre içinde cinsel ilişki yaşamamayı öneriyorlar. tamam kanama olmuyor ama hala kanallar açık olduğu için enfeksiyon riski oluyor. kadın ve erkek açısından sağlıksız bir durum biraz sabırlı olmak lazım.

    • Elbette o pis kan agiza gidbilir hastalık gelir her türlü şey olur zaten pis kokar bayiltiici bir kokusu olur

  2. Bence de böyle durumlardan sonra biraz beklemek en mantıklısı. Umarım geçmiştir

Bir cevap bırakın